Пістолет супер, відповідає ціні. Точний, автоматична стрільба справляє враження. Шкода, що батарейки не входять до комплекту.
Електрична репліка пістолета CM128S виготовлена компанією Cyma. Виготовлений переважно з пластику, замок і магазин - з металу. Пістолет оснащений двома режимами стрільби - одиночним і безперервним. Селектор крильця розташований ззаду замка, а запобіжник - з правого боку казенної частини.
Пістолет оснащений двома режимами стрільби - одиночним і безперервним.
Селектор крила знаходиться в задній частині замка, а запобіжник - з правого боку репліки.
Пістолет оснащений двома режимами стрільби - одиночним і безперервним.
Пістолет оснащений двома режимами стрільби - одиночним і безперервним.
Модель CM128S оснащена електронною мікросхемою MOSFET заводського виготовлення. Використання такої схеми покращує спрацьовування спускового гачка та захищає електроніку копії від пошкоджень.
Живлення копії здійснюється за допомогою MOSFET. <Репліка має електричний привід, що робить її ідеальною і для зимових ігор. Великою перевагою пістолета є система Hop-Up, яка дозволяє збільшити продуктивність репліки. Швидкість розряду дозволяє використовувати його в будівлях, а також на дуже коротких відстанях.
.
У комплект входить:
- репліка,
- магазин,
- швидка зарядка.
У комплект не входить акумулятор і зарядний пристрій.
У комплект не входить акумулятор і зарядний пристрій.
Технічні характеристики
Матеріал: пластик і метал
Загальна довжина: 230 мм
Вага: 780 г
Колір: чорний
Привід: електричний
Редуктор: нестандартний
Швидкість старту: 200 FPS
Стоп-ап: є, регульований
Тип магазину: з низьким ковпачком
Ємність магазину: 30 патронів
Виробник: Cyma
| За зразком | Colt |
|---|---|
| Привід репліки | Електричний |
| Швидкість вильоту | 200 fps |
| Прицільна дальність стрільби | До 10 м |
| Тип магазина | Low-cap |
| Місткість магазина | 30 куль калібру 6 мм |
| Гірбокс | Нестандартний |
| Корпус | Полімер |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Вага | 780 g |
| Blowback | Ні |
| EAN | 5902543979872 |
| Код виробника | CYM-01-033864 |
| Виробник | CYMA |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків