Дуже хороша репліка для початку, добра влучність і потужність
Газова репліка пістолета моделі 941, виготовлена з металу та пластику. Корпус пістолета металевий, а пістолетний хват, оснащений текстурованою поверхнею, виконано з пластику.
Пістолет має двосторонній запобіжник, який блокує механізм спуску, запобігаючи випадковому пострілу. Ручка запобіжника розташована на зручній відстані для великого пальця, що забезпечує зручне використання.
Живлення репліки здійснюється за допомогою 12 г CO2 капсули, яка вставляється в магазин. Використання такої системи живлення, з початковою швидкістю пострілу близько 400 FPS, дозволяє здійснити кілька пострілів без необхідності заміни капсули. Це економічне рішення, яке також зменшує ризик непередбачених проблем під час використання.
У комплект входить:
- репліка,
- магазин,
- шестигранний ключ.
Технічні дані
Матеріал: метал і пластик
Загальна довжина: 205 мм
Вага: 800 г
Колір: чорний
Привід:CO2
Початкова швидкість: 400 FPS
Спуск: є, фіксований
Тип магазину: Низькооб'ємний
Ємність магазину: 14 патронів
Виробник: KWC
| За зразком | Jericho |
|---|---|
| Привід репліки | CO2 12 г |
| Швидкість вильоту | 400 fps |
| Прицільна дальність стрільби | До 20 м |
| Тип магазина | Low-cap |
| Місткість магазина | 14 куль калібру 6 мм |
| Гірбокс | Стандартний |
| Корпус | Метал і полімер |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Вага | 800 g |
| Blowback | Ні |
| EAN | 4713344311263 |
| Код виробника | 1152210326(KWC-02-013677) |
| Виробник | KWC |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Чудово виконаний пістолет, добре збалансований і має досить легкий спусковий гачок, що полегшує швидшу стрільбу з репліки
Немає відгуків