Дуже добре збалансована і виконана репліка. Однозначно плюс — точність і зручність прицілювання. Деталі відтворені дуже добре. Як за ці гроші, думаю, що варто брати. Рекомендую!
Прицільна гвинтівка з різьбовим стволом Hatsan Arms довжиною 490 мм та ложем з деревини турецького горіха, оснащена магазином на 9 набоїв під свинцеву кулю діаболо діаметром 5,5 мм, що має довжину 5,5 мм.
Примітка
. Для перезарядки пневматичної зброї PCP необхідне джерело живлення зі стисненим повітрям:
. - балон, з якого можна викотити зарядний комплект PCP,
- балон, з якого можна викотити зарядний комплект PCP. -зарядка за допомогою насоса PCP.
.
Перевага пневматики PCP ( Precharged Pneumatics) над пружинною пневматикою проявляється у відсутності віддачі, викликаної рухом підпружиненого поршня всередині циліндра - рух компонентів вагою менше 10 г непомітний для стрільця і гвинтівки вагою більше 3 кг. З цієї причини PCP не тільки дозволяють використовувати більш м'яку силу, але й дають змогу використовувати більші збільшення оптичних прицілів - гвинтівка може лежати на руках стрільця в момент пострілу, не боячись відскоку.
Сталевий ствол закінчується зовнішнім різьбленням 1/2'' UNF, що дозволяє встановити супресор, компенсатор або сепаратор. Універсальна колба зі зручною щоковою накладкою Монте-Карло для легкого складання та прицілювання. Підходить для стрільців-правшів та лівшів. Підходить для стрільців-правшів. Регульована по висоті гумова ніжка на кінці приклада підвищує стійкість і полегшує посадку користувача. Перезаряджання здійснюється за допомогою важеля, розташованого з правого боку.
Модель AT44W-10 оснащена механічними прицільними пристосуваннями у вигляді волоконно-оптичного (TruGlo) регульованого метелика та мушки з точковим наведенням. Подвійна кріпильна планка зі стопором в стандартах 11 мм і 22 мм (Weaver) на задній панелі дозволяє встановлювати оптичний приціл. <Повністю регульований 2-ступінчастий металевий спусковий механізм Quattro Trigger дозволяє користувачеві налаштувати хід і твердість спускового язичка за потребою. А автоматичний запобіжник, розташований на кінці ствола, захищає від випадкового пострілу.
Максимального заряду балона зі стисненим повітрям об'ємом 180 куб.см вистачає для здійснення до 55 пострілів з однаковою потужністю. У пневматичній гвинтівці застосована система Anti-Knock System, що запобігає втраті стисненого повітря в разі удару. Крім того, пневматична гвинтівка оснащена механізмом, що запобігає завантаженню в ствол більше одного пострілу (Anti-double-pellet feed).
У комплект входить:
. - Пневматична гвинтівка Hatsan AT44W-10,
. - 2 магазини,
. - муфта для швидкого заряджання,
. - модуль для випуску повітря з патрона,
- інструкція з експлуатації.
Технічні дані
. Калібр: 5,5 мм
Ствол: нарізний
Початкова швидкість: 180 м/с
Кінетична енергія кулі: менше 17 Дж
Довжина ствола: 490 мм
Загальна довжина: 990 мм
Місткість магазину: 9 патронів
Вага: 3.6 кг
Виробник: Hatsan, Туреччина
Виробник:
Hatsan, Туреччина
Militaria.pl є преміум дилером бренду Hatsan.
Hatsan - турецький виробник пневматичної зброї та рушниць, який з 1976 року завоював репутацію одного з найбільш інноваційних брендів у галузі. Компанія однією з перших у Туреччині впровадила повністю автоматизовану технологію виробництва стволів, що забезпечило виняткову точність і довговічність зброї, яку вона пропонує. До сьогодні Hatsan виділяється такими технологічними рішеннями, як система SAS (Shock Absorber System), яка ефективно зменшує вібрації під час пострілу, або регульований механізм Quattro Trigger, що дозволяє налаштувати роботу спускового гачка відповідно до індивідуальних уподобань стрільця. Серед найпопулярніших моделей особливе визнання здобули пневматичні гвинтівки PCP BT65 і AT44, які стали вибором як спортивних стрільців, так і мисливців у понад 90 країнах світу.
| Стилістика | Класична |
|---|---|
| Матеріал ложі/каркасу | Деревина |
| Клас точності | Точність |
| Тип дробу | Diabolo |
| Початкова енергія | Менше 17 Дж |
| Початкова швидкість | 180 м/с |
| Привід пневматичної зброї | PCP |
| Рейка для аксесуарів | Так |
| Калібр | 5,5 мм (.22 ") |
| Кількість пострілів на одиницю живлення | 55 |
| Blowback | Ні |
| Магазин | Так |
| Місткість магазина | 9 дробу калібру 5,5 мм |
| Перезарядження дробу | Напівавтоматичне |
| Фіксовані прицільні прилади | Так - оптоволоконне |
| Можливість встановлення оптичного прицілу | Так |
| Загальна довжина | 990 мм |
| Вага | 3600 г |
| EAN | 5906660259893 |
| Код виробника | 002202 |
| Виробник | Hatsan |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків