Приціл Hawke Airmax 6-24x50 WA SF AMX IR зі змінним збільшенням (від 6 до 24 разів) та об'єктивом 50 мм. Лінзи об'єктива мають багатошарове покриття і забезпечують відмінну чіткість зображення.
.Дивіться урок про те, як стріляти з прицілу:
. Міцна алюмінієва трубка діаметром 30 мм заповнена сухим азотом для запобігання запотіванню внутрішньої лінзи. На всі лінзи нанесено антиблікове покриття з використанням FMC (Повністю Multi Coated), таким чином мінімізуючи небажані віддзеркалення і втрати світла, що проходить через оптичну систему.Приціл оснащений перехрестям AMX з підсвічуванням. Підсвічування перехрестя прицілу регулюється в 6 рівнях інтенсивності. Для живлення системи використовується одна батарея CR2032. Градуйовані револьверні турелі бічного регулювання дозволяють відрегулювати перехрестя прицілу по вертикалі та горизонталі з точністю до 1/10 МРАД.
.Бічна ручка дозволяє регулювати паралакс і входить в комплект 4" бічне колесо регулювання дозволяє дуже точно налаштувати параметри прицілу.
У комплект входять металеві кришки окулярів типу "фліп-ап", коліщатко бічного регулювання 4", сонцезахисний козирок 4", гайковий ключ, батарейка CR2032 та серветка для чищення.
Технічні дані
Збільшення: 6-24x
Діаметр об'єктива: 50 мм
Поле зору (м/100м):
від 6,8 м при 6-кратному збільшенні
до 1,7 м при 24-кратному збільшенні
Відстань від очей: 102 мм
Загальна довжина: 378 мм
Вага: 770 г
Діаметр труби: 30 мм
Приціл: з підсвічуванням AMX
Рекомендоване кріплення: високе
Виробник: Hawke, UK
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
|---|---|
| Підсвічування прицільної точки | Так |
| Регулювання паралакса | Бічне колесо паралакса |
| Діаметр тубуса | 30 мм |
| Відстань від ока | 102 мм |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так. |
| Антиблікове покриття | Fully Multi Coated (FMC) |
| Висота кріплення | Високий |
| Довжина | 378 мм |
| Вага | 770 г |
| EAN | 5054492133215 |
| Код виробника | 13321 |
| Виробник | Hawke |
| EAN |