Мені не подобається підсвітка, але крім цього за таку ціну це непоганий приціл. Особисто я замінив його на дорожчий приціл Hawke...
Приціл Walther 4-12x50 має змінне збільшення(від 4 до 12 разів) і об'єктив 50 мм. Лінзи об'єктива мають багатошарове просвітлення і забезпечують гарну якість зображення.
Дивіться інструкцію про те, як стріляти з прицілу:
Спеціальне регулювання фокусування, розташоване на окулярі, забезпечує більший комфорт для людей з вадами зору.
Приціл оснащений прицільною сіткою Mil-Dot з підсвічуванням і є водо- та ударостійким.
Видошукач має регулювання фокусування і положення перехрестя по вертикалі та горизонталі. Переміщення за один хід ручки регулювання перехрестя становить 0,7 мм/10 м.
До комплекту входить двокомпонентне 11-міліметрове кріплення на рейку з висувним стопором.
Корпус прицілу виготовлений з металу з матовим покриттям і заповнений газоподібним азотом. Це покращує якість зображення та запобігає випаровуванню скла лінз.
Технічні характеристики
Збільшення: 4-12
Діаметр об'єктива: 50 мм
Загальна довжина: 329 мм
Вага: 660 г
Діаметр труби: 30 мм
Перехрестя: Mil-Dot
Живлення: батарея 3V CR2032
Рекомендоване кріплення: середнє
Виробник: Walther&Umarex, Німеччина
Militaria.pl є дилером преміум-бренду Umarex.
Umarex — це німецька компанія, заснована в 1972 році, яка входить до числа найбільших виробників пневматичної зброї, страйкбольної зброї та сигнальних пістолетів у світі. Бренд прославився своїми точними репліками вогнепальної зброї, створеними за ліцензіями таких гігантів, як Glock, Heckler & Koch, Walther та Beretta. У його асортименті також є тренувальні системи T4E, боєприпаси, аксесуари та захисне спорядження. Umarex вирізняється інноваціями, серед яких революційні пневматичні гвинтівки CO2 та система Fast Action. Завдяки глобальній дистрибуції товари бренду вже доступні в декількох десятках країн. Перший великий успіх Umarex принесла незвичайна репліка револьвера, що продавалася в комплекті, стилізованому під книгу про Шерлока Холмса — товар, який продавався десятками тисяч екземплярів на рік.
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
|---|---|
| Підсвічування прицільної точки | Так |
| Регулювання паралакса | Кільце на об'єктиві |
| Діаметр тубуса | 30 мм |
| Відстань від ока | мм |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так |
| Антиблікове покриття | Fully Coated (FC) |
| Висота кріплення | Середній |
| Довжина | 329 мм |
| Вага | 660 г |
| EAN | 4000844387097 |
| Код виробника | 2.1513 |
| Виробник | Umarex |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
За цю ціну дійсно дуже мало прицілів з подібними параметрами. Дуже хороший приціл для пневматичної гвинтівки, CO2, а також для пружинної. РЕКОМЕНДУЮ!
-
Це один з найкращих у цьому ціновому діапазоні, чудове чисте зображення, регулювання паралаксу вже з 15 метрів, підсвічений хрест перш за все тонкий, революційний приціл залишиться, вже є батарейка, а також кріплення. З чистою совістю рекомендую, використовую цей приціл на гвинтівці Walther LGU, стріляю на змаганнях HFT.
-
Дуже хороший приціл за цю ціну, рекомендую для потужніших пневматичних гвинтівок, нічого не збивається, не розхитується.
-
Добрий приціл дає чисте зображення, нічого з ним не відбувається.
Немає відгуків