Електрична копія штурмового карабіна CM040 виготовлена з металу та пластику. Корпус, ствол, приклад та дрібні деталі виготовлені з металу. Пістолетна рукоятка та переднє руків'я виготовлені з пластику.
Карабін оснащений лівим складним прикладом. На правому боці розташований крильчастий перемикач режимів вогню/запобіжник, характерний для реплік системи АК. Крім того, на лівій стороні корпусу розташована бічна планка типу " ластівчин хвіст", яка дозволяє встановлювати спеціалізовані оптичні приціли або додаткові планки РІС.
Доступ до важеля регулювання системи Hop-Up здійснюється класичним способом - відтягуванням назад рукоятки перезаряджання.
Затворна рама кріпиться на одній защіпці, що дозволяє миттєво зняти її та замінити джерело живлення в будь-який момент.
Серцем карабіна є суцільнометалевий редуктор типу v.3, відомий своєю довговічністю та надійністю, завдяки якому репліка досягає швидкості стрільби ~430 FPS.
Репліка комплектується пластиковим магазином типу Hi-cap місткістю 525 набоїв.
До комплекту входить
- репліка,
- магазин.
Технічні характеристики
Матеріал: метал та пластик
Довжина ствола 490 мм
Загальна довжина: 730-940 мм
Вага: 2970 г
Колір: чорний
Привід: електричний
Коробка передач: v3
Стартова швидкість: 430 FPS
Спусковий гачок: є, регульований
Тип магазину: Hi-cap
Ємність магазину: 525 патронів
Виробник: Cyma
| За зразком | AK/AKM/AK74 |
|---|---|
| Привід репліки | Електричний |
| Швидкість вильоту | 430 fps |
| Прицільна дальність стрільби | До 40 м |
| Тип магазина | Hi-cap |
| Місткість магазина | 525 куль калібру 6 мм |
| Гірбокс | Стандартний |
| Корпус | Метал і полімер |
| Загальна довжина | 940 мм |
| Вага | 2970 g |
| EAN | 5902543002662 |
| Код виробника | CYM-01-000909 |
| Виробник | CYMA |
| EAN |