Легкий і зручний складаний ніж для повсякденного використання (EDC ). Клинок з профілем Drop-Point виготовлений з інструментальної сталі D2, що характеризується високою стійкістю до стирання. На тильній стороні клинка розміщена насічка (джимпінг), яка дозволяє надійно зафіксувати великий палець і підвищити контроль над ножем при виконанні розрізів.
Клинок відкривається за допомогою фліпером, який у відкритому стані виконує функцію шпенька, що захищає руку від зісковзування з рукоятки. У відкритому положенні клинок фіксується надійним замком Liner Lock. Зручному повсякденному носінню сприяє пружинна сталева кліпса, яка дозволяє легко закріпити ніж на ремені або за край кишені.
Облицювання рукоятки виконано з ламінату G10 чорного кольору. Виїмка під палець і нековзна текстура гарантують надійний хват.
Технічні характеристики
Колір: чорний
Сталь: D2
Довжина клинка: 88 мм
Товщина леза 3.5 мм
Загальна довжина: 203 мм
Рукоятка: ламінат G10
Замок: Liner Lock
Вага: 119 г
Виробник: Ganzo, КНР
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Товщина леза | 3,5 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Сталь леза | D2 |
| Спосіб відкривання | Фліппер |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 119 г |
| EAN | 6972591190252 |
| Код виробника | FH91-BK |
| Виробник | Ganzo |
| EAN |