На жаль, у мене ніж відкривається лише на 1/3 і ніколи до кінця — потрібно допомагати рукою. З цієї причини радше не рекомендую, бо цієї проблеми немає навіть у дешевших моделях.
Складний ніж для повсякденного використання EDC з головкою з профілем Spear-Point, яка була виготовлена з нержавіючої сталі 3Cr13 і покрита чорним захисним покриттям.
Лезо відкривається за допомогою фліпером. Процес відкривання відбувається швидко і безперешкодно завдяки підпружиненню Spring Assisted. У відкритому положенні головка фіксується стійким і надійним замком лайнера.
.
Рукоятка складається з алюмінієвих лайнерів, на які нанесена антиковзаюча текстура, що забезпечує надійний і стійкий хват в будь-яких умовах. Повсякденне комфортне носіння стає можливим завдяки сталевій кліпсі, що дозволяє закріпити ніж на ремені або краю кишені.
Технічні дані
.
Довжина леза: 139 мм
.
Вага: 230 г
.
Виробник: Master Cutlery, США
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 139 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Spear-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 316 мм |
| Сталь леза | 3Cr13 |
| Спосіб відкривання | Фліппер і підсилення |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 230 г |
| EAN | 805319422648 |
| Код виробника | TF-547BK |
| Виробник | Master Cutlery |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 5
-
-
Легко відкривається, не ковзає навіть коли руки мокрі, після підточування дуже гострий, насправді вражаючий розмір і вигляд, крім того надійний замок.
-
Відкривається з легкістю і надійно фіксується. Задоволений виконанням. Як навіть відлякувач чудово підійде. Мій потребував легкого підточування.
-
Відповідає вимогам, які я поставив, купуючи цей ніж – гарно виглядає.
-
Після гарного заточування ніж працює чудово. Ніж міцний, добре лежить у руці. Блокіратор працює добре, а лезо відкривається без особливих труднощів.
Немає відгуків