Ніж розкладається і складається однією рукою. Мінус одна зірка за кліпсу, яка дуже жорстка і важко кріпиться на ремінь. Блокування ножа надійне.
Складний ніж для повсякденного використання EDC з головкою з профілем Spear Point, виготовлений з міцної та зносостійкої нержавіючої сталі марки 440А, покритої матовим покриттям антивідблиску.
Лезо відкривається двома способами: великим пальцем за допомогою вкручуваної шпильки з обох сторін, або за допомогою фліпером, який у відкритому стані також служить додатковим захистом від зісковзування руки на клинок. Відкриванню ножа також сприяє додатковий виріз для великого пальця. Головка у відкритому положенні утримується надійним механізмом фіксації liner lock.
Ергономічна ручка складається з облицювання Micarta чорного кольору.
Ергономічна форма і нековзна текстура ручки дозволяють надійно утримувати її в руці.
Еластична сталева кліпса дозволяє зручно носити ніж, зачепивши його за ремінь або край кишені. До отвору в рукоятці кріпиться мотузка, що дозволяє повісити ніж, наприклад, на шию і знижує ймовірність випадкової втрати ножа.
.
Технічні дані
Довжина леза: 95 мм
Товщина клинка: 3,5 мм
Нержавіюча сталь: 440А
Рукоятка: Micarta
Замок: лайнер-лок
Загальна довжина: 220 мм
Вага: 130 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
.
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 95 мм |
| Товщина леза | 3.5 мм |
| Профіль леза | Spear-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Сталь леза | 440A |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця і Фліппер |
| Матеріал рукоятки | Micarta |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 130 г |
| EAN | 4046872354724 |
| Код виробника | 15344502 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 4
-
-
Ніж, який варто рекомендувати.
-
Зручний, добре виконаний ніж для відпочинку і виживання за добрею ціною.
-
Я купив ніж у подарунок для брата. Чудова якість виконання, досить важкий і добротний ніж. У цій ціні — відмінний вибір і гарна альтернатива Sanrenmu.
Немає відгуків