Компактний і легкий складаний ніж, призначений для повсякденного використання (EDC - Every Day Carry). Невеликий розмір і вбудований карабін дозволяють використовувати його як брелок для ключів.
Клинок з профілем Drop-Point виготовлений з нержавіючої сталі, яка характеризується легкістю заточування, і отриманий шляхом високого плоского шліфування, що в поєднанні з геометрією клинка гарантує хороші ріжучі властивості.
Лезо відкривається за допомогою шпенька для великого пальця. У відкритому положенні клинок фіксується класичним замком Liner Lock. Облицювання рукоятки виготовлені з алюмінію і пофарбовані в камуфляжний візерунок UCP (Universal Camouflage Pattern).
На кінці рукоятки закріплений карабін, завдяки якому ніж можна прикріпити до ключів, петлі на штанах або іншого спорядження.
Технічні характеристики
Довжина клинка: 35 мм
Сталь: нержавіюча
Рукоятка: алюмінієва
Замок: Liner Lock
Загальна довжина: 90 мм
Вага: 44 г
Виробник: Mil-Tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 35 мм |
| Товщина леза | 2,5 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Liner Lock |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Сталь леза | Нержавіюча |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Алюміній |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 44 г |
| EAN | 4046872275388 |
| Код виробника | 15318900 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |