Гарний ніж із гарною лінією леза та міцною латунною оправою, а також естетично відполірованими дерев'яними накладками. І лише замок леза міг би бути виконаний надійніше.
Складний ніж, створений за зразком традиційних іспанських ножів наваха, які відрізняються своєю характерною формою. У минулому вони функціонували як інструменти для повсякденного використання, тому сьогодні їх з успіхом можна віднести до ножів типу EDC (повсякденного носіння).
Лезо, з профілем боубі з яскраво вираженим висхідним вістрям, виготовлено з нержавіючої сталі 1.4116. Тонка, вигнута ручка має облицювання з стаміну - композиту, що представляє собою поєднання шпону і епоксидних смол (сильно спресованих при високих температурах). Рукоятка оздоблена мідними упорамиз двох сторін.
.
Лезо фіксується за допомогою так званого "баскського замка", який став прототипом відомого в ножах замка "back-lock". В його основі лежить замок з виїмкою, розташованою в тильній частині клинка, яка виникає при повному відкритті клинка. Для того, щоб його розблокувати, необхідно скористатися виступаючим штифтом, який використовується для цієї мети.
.
Технічні дані
сталь: 1.4116
Довжина клинка: 125 мм
Товщина леза: 2 мм
Лезо: гладке
Рукоятка: червона витривалість
Блок: кокетка/беклок
Довжина в складеному вигляді: 115 мм
Загальна довжина: 245 мм
Вага: 142 г
Виробник: Joker, Іспанія
Militaria.pl є дистриб'ютором бренду Joker.
Joker - іспанський бренд ножів, заснований у 1987 році в Альбасете - місті з глибокими традиціями ремесла у виробництві ножів. Вона поєднує ремесло з сучасними технологіями, створюючи вручну ножі для бушкрафту, виживання, полювання, тактичні та складані (navajas) з використанням таких матеріалів, як сталь Sandvik 14C28N, Micarta або оленячі роги. Популярними моделями є Artica, Ranchera, а також новинки, представлені на IWA 2025, серед яких Oso TS1 та вражаючий Bowie 9.45″ з рукояткою з оленячого рогу та лезом з Bohler N695. Бренд пропонує одну з найширших лінійок ножів в Європі, а його вироби користуються визнанням як серед користувачів, що займаються активним відпочинком, так і серед колекціонерів.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 125 мм |
| Товщина леза | 2 мм |
| Профіль леза | Bowie |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Середня |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Баскська/Back Lock |
| Загальна довжина | 245 мм |
| Сталь леза | 1.4116 |
| Спосіб відкривання | Інше |
| Матеріал рукоятки | Дерев'яний ламінат |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 142 г |
| EAN | 8436023201544 |
| Код виробника | NR00 |
| Виробник | Joker |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 3
-
-
Гарний ніж, більше для колекціонерів, рекомендую.
-
Ніж надзвичайно гарний, колекційний. На жаль, мій екземпляр виявився несправним: важко розкладався і щось було не так із замком, тому з важким серцем я його повернув (без жодних проблем, обслуговування в магазині було бездоганним).
Немає відгуків