<Газобалонна копія снайперської гвинтівки DSR-1 виготовлена з алюмінію, сталі та пластику. Основна частина ліжка була повністю виготовлена з алюмінію, обробленого на верстаті з ЧПУ. Для замикаючого механізму і зовнішнього ствола використана сталь, в той час як пістолетна рукоятка, нижня частина приклада і дрібні деталі ложі виконані з пластика.
У передній частині карабіна, під стволом, розташована регульована направляюча RIS. Вона встановлена на підствольній направляючій, що дозволяє встановлювати додаткові аксесуари і налаштовувати їх відповідно до уподобань користувача
На ергономічному прикладі розміщена регульована накладка для щік, а внизу - регульований монопод. Крім того, в комплекті з гвинтівкою поставляється складна планка та кріплення для прицілу з діаметром трубки 30 мм.
Гвинтівка працює на зеленому газі, резервуар для якого розташований в магазині. Завдяки герметичній газовій системі репліка стріляє кулями зі швидкістю 400 FPS.
У комплекті з реплікою йдуть два магазини, які вміщають по 20 кульок і газовий балон. Цікавим доповненням карабіна є два гнізда для магазинів - правильне, розташоване в задній частині під казенною частиною і додаткове, яке знаходиться в передній частині ложі.
Два гнізда для магазинів входять в комплект поставки.
У комплект входить:
- репліка,
- 2 магазини,
- два прицільних пристосування,
- кріплення для прицілу,
- швидкозарядний пристрій для патронів.
Технічні дані
Матеріал: алюміній, сталь і пластик
Загальна довжина: 960 мм
Вага: 5890 г
Колір: оливковий
Привід: Зелений газ
Початкова швидкість: 400 FPS
Спуск: є, регульований
Тип магазину: з низькою кришкою
Ємність магазину: 20 патронів
Виробник: Ares
| За зразком | немає даних |
|---|---|
| Привід репліки | Green gas |
| Швидкість вильоту | 400 fps |
| Прицільна дальність стрільби | До 50 м |
| Тип магазина | Low-cap |
| Місткість магазина | 20 куль калібру 6 мм |
| Гірбокс | Стандартний |
| Корпус | Полімер |
| Загальна довжина | 960 мм |
| Вага | 5890 g |
| Blowback | Ні |
| EAN | 5902543147486 |
| Код виробника | 1152219430(ARE-02-022038) |
| Виробник | ARES |
| EAN |