Подарунок для знайомого. Він задоволений
Бінокль Bushnell H2O 10x42 Porro - темно-синій
Лінія Bushnell H2O — це абсолютно водонепроникні біноклі, корпуси яких покриті гумовим панцирем Soft Texture Grip, що гарантує відмінне зчеплення та захист від ударів і падінь з невеликої висоти. Моделі H20 є чудовою пропозицією для любителів водних видів спорту та всіх інших користувачів, які хочуть використовувати бінокль в будь-яких умовах, не побоюючись змочування, запилення або запотівання його внутрішньої частини.
Скло BaK-4, покриття антивідблиску
Оптична система бінокля використовує призми, виготовлені з високоякісного скла BaK-4, яке забезпечує високу яскравість і чистоту зображення. Додатково всі межі повітря-скло повністю покриті антивідблисковими покриттями Fully Multi Coated, що дозволяє зменшити небажані відблиски та втрати світла, що проходять через оптичну систему.
Зручне і швидке регулювання різкості здійснюється за допомогою центрального колеса. Крім того, бінокль H2O має регульовані окулярні мушлі та діоптр на правому окулярі, що слугує для нівелювання можливих різниць між лівим та правим оком спостерігача.
Міцна конструкція, Soft Texture Grip
Корпус бінокля виготовлений з легкого і міцного алюмінію, а складана конструкція робить його легким для розміщення у підсумку або в більшій кишені. Модель відповідає стандарту водонепроникності IPX7, що означає стійкість до занурення до 1 метра протягом 30 хвилин. Тубуси заповнені сухим азотом і ущільнені за допомогою о-рингів (Water Proof), завдяки чому оптика захищена від внутрішнього запотівання, дощу, пилу та короткочасного занурення. Усе це доповнюється гумовим панциром Soft Texture Grip з антиковзкою текстурою, що забезпечує надійне зчеплення навіть вологими або замерзлими руками, а також ефективну амортизацію дрібних ударів і падінь.
Елементи набору
У комплект входять чохол, серветка та ремінець на шию.
Ключові характеристики
- система призм Porro
- фіксоване збільшення 10x
- діаметр об'єктива 42 мм
- скло BaK-4
- покриття FMC
- стандарт водонепроникності IPX7
- гумове покриття SoftTextureGrip
- регульовані окулярні мушлі
- діоптр
- чохол у комплекті
Militaria.pl є ексклюзивним дистриб'ютором бренду Bushnell у Польщі.
Bushnell - це ікона світової спортивної оптики, історія якої розпочалася у 1948 році. Бренд постійно встановлює стандарти у виробництві надійних, сучасних і доступних за ціною біноклів, оптичних прицілів, далекомірів, приладів нічного бачення та телескопів, які здобули визнання серед мисливців, стрільців, туристів і любителів природи. Продукція Bushnell неодноразово отримувала нагороди за дизайн і функціональність, що підтверджує її високу якість і довговічність. У портфоліо компанії також представлені такі відомі бренди, як Simmons, Tasco і Weaver, що забезпечує широкий вибір оптики для кожного користувача.
| Збільшення (х) | 10 |
|---|---|
| Діаметр об'єктива (мм) | 42 |
| Мінімальний фокус | 5.4 м |
| Відстань від ока | 15 мм |
| Окуляри оптичні | BAK-4 |
| Чохол / футляр / сумка в наборі | Чохол |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так |
| Вихідна зіниця | 4,2 мм |
| Система | Porro |
| Поле зору (м /100 м) | 114 м/ 1000 м |
| Основний колір | Dark Blue |
| Застосування бінокля | Туристична |
| Антиблікове покриття | Fully Multi Coated (FMC) |
| Водонепроникність бінокля | Так |
| Довжина | 142 мм |
| Вага | 879 г |
| EAN | 029757007681 |
| Код виробника | 134211R |
| Виробник | Bushnell |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків