або підпишись на сповіщення про наявність
Бінокль Delta Optical Chase 10x50 ED
Бінокль з параметрами 10x50 у даховій схемі Шмідта-Пехана з відбиваючим шаром, покритим сріблом. Лінзи мають багатошарові антивідблискові покриття, які дозволяють досягти різкого та яскравого зображення навіть при повному сонці. В об'єктивах використано недисперсійне скло ED.
компактні розміри, можливість складання
Компактну конструкцію та невеликі розміри пристрою виробник досяг завдяки застосуванню дахової (Roof) схеми призм. Можливість складання бінокля дозволяє розмістити його навіть у невеликій жіночій сумці чи в автомобільному сховку. Корпус вкритий гумою, що гарантує приємне та зручне тримання в руці. Комфорт використання підвищують гумові наочники з трьома рівнями висування.
Корекція діоптрій, заповнення азотом
Бінокль оснащений механізмом внутрішнього фокусування. Корекція діоптрій здійснюється через рух внутрішніх оптичних елементів, забезпечуючи більшу герметичність. Додатково простір між оптикою заповнений азотом. Бінокль майже позбавлений хроматичної аберації, має відносно велике поле зору з правильною різкістю майже до самого краю зображення.
елементи набору
- бінокль Delta Optical Chase 10x50 ED
- серветка для догляду за оптикою
- кришки на окуляри та об'єктиви
- чохол
ключові характеристики
- постійне збільшення x10
- об'єктив діаметром 50 мм
- компактні розміри і низька вага
- можливість складання
- дахова схема призм
- недисперсійне скло ED
- заповнення азотом
Militaria.pl є преміум дилером бренду Delta Optical.
Delta Optical — польський бренд, започаткований у 1989 році з ініціативи прихильників оптики. Сьогодні бренд належить до провідних виробників біноклів, прицільних прицілів і телескопів у Європі, а його обладнання використовують мандрівники, мисливці, астрономи та гірські рятувальники з TOPR. Delta Optical співпрацює з такими визнаними партнерами, як Pulsar, Pentax та William Optics, пропонуючи широкий асортимент товарів, які цінують як професіонали, так і любителі спостереження за природою чи небом. Компанія постійно розвиває свої рішення, впроваджуючи інновації, що покращують комфорт та точність використання. Телескопи Delta Optical неодноразово використовувалися під час публічних астрономічних шоу, і завдяки підтримці бренду тисячі людей змогли вперше побачити кільця Сатурна або поверхню Місяця.
| Збільшення (х) | 10 |
|---|---|
| Діаметр об'єктива (мм) | 50 |
| Мінімальний фокус | 2 м |
| Відстань від ока | 13 мм |
| Окуляри оптичні | BAK-4 |
| Чохол / футляр / сумка в наборі | Чохол |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так |
| Вихідна зіниця | 5 мм |
| Система | Даховий |
| Поле зору (м /100 м) | 109 м/ 1000 м |
| Застосування бінокля | Мисливство |
| Антиблікове покриття | Fully Multi Coated (FMC) |
| Водонепроникність бінокля | Так |
| Довжина | 162 мм |
| Вага | 890 г |
| EAN | 5901691617025 |
| Код виробника | DO-1702 |
| Виробник | Delta Optical |
| EAN |