Простий у використанні, універсальний бінокль з фіксованим збільшенням 7x50. Дуже добре підходить для походів або спортивних заходів, дозволяючи спостерігати за віддаленими об'єктами.
Корпус бінокля виготовлений з міцного алюмінію. Прогумоване та ергономічне покриття корпусу гарантує міцне зчеплення з біноклем і поглинає частину ударів. Герметична конструкція забезпечує водонепроникність класу IPX1, що дозволяєспостереження під час дощу.
Покриття антивідблиску та високоякісні призми BaK4 забезпечують чітке та яскраве зображення.
У комплект входить:
.
- бінокль Delta Optical Entry 7x50
-
-чохол для перенесення,
- ремінь на шию,
- кришки об'єктивів та окулярів
- кришки для об'єктивів та окулярів,
- матеріал для чищення оптики
- матеріал для чищення оптики,
.
Технічні дані
.
Збільшення: 7-кратне
Діаметр об'єктива: 50 мм
Призми: BaK4
Поле зору: 122 м / 1000 м
Вихідна зіниця: 7,1 мм
Макс. відступ від очей: 19 мм
Мін. відстань фокусування: 8 м
Розміри: 68 x 170 x 200 мм
Вага: 844 г
Виробник: Delta Optical, Польща
Militaria.pl є преміум дилером бренду Delta Optical.
Delta Optical — польський бренд, започаткований у 1989 році з ініціативи прихильників оптики. Сьогодні бренд належить до провідних виробників біноклів, прицільних прицілів і телескопів у Європі, а його обладнання використовують мандрівники, мисливці, астрономи та гірські рятувальники з TOPR. Delta Optical співпрацює з такими визнаними партнерами, як Pulsar, Pentax та William Optics, пропонуючи широкий асортимент товарів, які цінують як професіонали, так і любителі спостереження за природою чи небом. Компанія постійно розвиває свої рішення, впроваджуючи інновації, що покращують комфорт та точність використання. Телескопи Delta Optical неодноразово використовувалися під час публічних астрономічних шоу, і завдяки підтримці бренду тисячі людей змогли вперше побачити кільця Сатурна або поверхню Місяця.
| Збільшення (х) | 7 |
|---|---|
| Діаметр об'єктива (мм) | 50 |
| Мінімальний фокус | 8 м |
| Відстань від ока | 19 мм |
| Окуляри оптичні | BAK-4 |
| Чохол / футляр / сумка в наборі | Футляр |
| Діоптрійна корекція окуляра | Ні |
| Вихідна зіниця | 7,1 мм |
| Система | Porro |
| Поле зору (м /100 м) | 122 м/ 1000 м |
| Застосування бінокля | Загального використання |
| Антиблікове покриття | Багатошарове покриття |
| Водонепроникність бінокля | Так |
| Довжина | 200 мм |
| Вага | 844 г |
| EAN | 5901691611016 |
| Код виробника | DO-1101 |
| Виробник | Delta Optical |
| EAN |