Обладнання варте рекомендації. Якість дуже подібна до Bushnell.
Бінокль Delta Optical Entry часто обирають як перший універсальний бінокль.
Модель з фіксованим збільшенням 8x і діаметром об'єктива 40 мм. Використовується система призми Порро - коли об'єктивні лінзи не співвісні з лінзами окуляра. Це забезпечує широке поле зору 144 м на відстані 1000 м.
Покриття антивідблиску і високоякісні призми BaK4 забезпечують чітке і яскраве зображення. Завдяки водонепроникності дощ не є перешкодою для спостережень. Прогумоване та ергономічне покриття корпусу гарантує міцне зчеплення з біноклем і поглинає частину ударів.
З біноклем ви отримуєте
- кришки окулярів,
- ремінь для бінокля,
- м'який чохол,
- серветку для чищення оптики.
Технічні характеристики
Тип конструкції: порро
Збільшення 8x
Діаметр об'єктива 40 мм
Призми: BaK4
Поле зору: 144 м / 1000 м
Кутове поле зору (фактичне): 8,2°
Вихідна зіниця: 5 мм
Макс. відстань від ока: 10 мм
Мінімальна відстань фокусування: 6 м
Відносна яскравість: 25
Розміри: 56 x 135 x 180 мм
Вага: 718 г
Виробник: Delta Optical, Великобританія
Militaria.pl є преміум дилером бренду Delta Optical.
Delta Optical — польський бренд, започаткований у 1989 році з ініціативи прихильників оптики. Сьогодні бренд належить до провідних виробників біноклів, прицільних прицілів і телескопів у Європі, а його обладнання використовують мандрівники, мисливці, астрономи та гірські рятувальники з TOPR. Delta Optical співпрацює з такими визнаними партнерами, як Pulsar, Pentax та William Optics, пропонуючи широкий асортимент товарів, які цінують як професіонали, так і любителі спостереження за природою чи небом. Компанія постійно розвиває свої рішення, впроваджуючи інновації, що покращують комфорт та точність використання. Телескопи Delta Optical неодноразово використовувалися під час публічних астрономічних шоу, і завдяки підтримці бренду тисячі людей змогли вперше побачити кільця Сатурна або поверхню Місяця.
| Збільшення (х) | 8 |
|---|---|
| Діаметр об'єктива (мм) | 40 |
| Мінімальний фокус | 6 м |
| Відстань від ока | 10 мм |
| Окуляри оптичні | BAK-4 |
| Вихідна зіниця | 5 мм |
| Система | Porro |
| Поле зору (м /100 м) | 144 м/ 1000 м |
| Застосування бінокля | Орнітологічна |
| Антиблікове покриття | Багатошарове покриття |
| Водонепроникність бінокля | Так |
| Довжина | 135 мм |
| Вага | 718 г |
| EAN | 2007696494166 |
| Код виробника | DO-1102 |
| Виробник | Delta Optical |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків