Пристойний бінокль для спостереження за природою. Не вражає характеристиками, але за таку ціну цілком нормально.
Бінокль з об'єктивом 50 мм та 10-кратним фіксованим збільшенням із серії Silver. Дозволяє вести спостереження за нічним небом, місцевістю та дикою природою в різних умовах освітлення. Герметична конструкція забезпечує захист від шкідливого впливу вологи та пилу.
Система призм бінокля "Порро" (Porro prism system) забезпечує більш широке поле зору і гарну якість зображення, а антиблікове покриття (FMC) мінімізує відображення від поверхні об'єктива, що зводить до мінімуму відблиски.
Корпус бінокля покритий гумовим покриттям, яке покращує стійкість хвата і пом'якшує випадкові удари і падіння з невеликої висоти. Наочники виготовлені з м'якої гуми для комфорту під час спостереження.
Налаштування фокусування здійснюється за допомогою ручки, розташованої в центральній частині бінокля.
Бінокль оснащений діоптрійною корекцією ±3. Можливість регулювання відстані між окулярами від 59 до 73 мм дозволяє краще підлаштуватися під користувача. Різьба 1/4" дозволяє закріпити адаптер на штатив.У набір входить:
У набір входить:
- Бінокль сріблястий 10х50,
футляр
- case,
- ремінець на шию,
- ремінець для чохла,
- кришки об'єктива та окулярів,
- серветка для чищення,
- інструкція з експлуатації.
Технічні дані
.
Збільшення: 10x
Діаметр об'єктива: 50 мм
.
Поле зору: 114 м на 1000 м
Мінімальна фокусна відстань: 5 м
.
Вихідна зіниця: 5 мм
br /> p
Призмова система: Porro
Система
Довжина: 197 мм
.
Ширина: 180 мм
.
Вага: 1005 г
.
Виробник: Delta Optical, Польща
Виробник: Delta Optical, Польща
Militaria.pl є преміум дилером бренду Delta Optical.
Delta Optical — польський бренд, започаткований у 1989 році з ініціативи прихильників оптики. Сьогодні бренд належить до провідних виробників біноклів, прицільних прицілів і телескопів у Європі, а його обладнання використовують мандрівники, мисливці, астрономи та гірські рятувальники з TOPR. Delta Optical співпрацює з такими визнаними партнерами, як Pulsar, Pentax та William Optics, пропонуючи широкий асортимент товарів, які цінують як професіонали, так і любителі спостереження за природою чи небом. Компанія постійно розвиває свої рішення, впроваджуючи інновації, що покращують комфорт та точність використання. Телескопи Delta Optical неодноразово використовувалися під час публічних астрономічних шоу, і завдяки підтримці бренду тисячі людей змогли вперше побачити кільця Сатурна або поверхню Місяця.
| Збільшення (х) | 10 |
|---|---|
| Діаметр об'єктива (мм) | 50 |
| Мінімальний фокус | 5 м |
| Відстань від ока | 19 мм |
| Окуляри оптичні | BAK-4 |
| Чохол / футляр / сумка в наборі | Футляр |
| Діоптрійна корекція окуляра | Так |
| Вихідна зіниця | 5 мм |
| Система | Porro |
| Поле зору (м /100 м) | 114 м/ 1000 м |
| Застосування бінокля | Загального використання |
| Антиблікове покриття | Fully Multi Coated (FMC) |
| Водонепроникність бінокля | Так |
| Довжина | 197 мм |
| Вага | 1005 г |
| EAN | 5901691615601 |
| Код виробника | DO-1560 |
| Виробник | Delta Optical |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Перше знайомство з цим біноклем викликає ефект ВАУ! Справді, я ще не тримав у руках нічого кращого. Зображення ідеальне, 10-кратне збільшення — оптимальне, якість оптики чудова. Рекомендую. Вартий своєї ціни.
Немає відгуків