Глушник ASG Specna Arms Covert Tactical Brrrrt 30x150 мм – це надійний та ефектний аксесуар. Добре знижує шум, підходить до багатьох моделей ASG. Підсилює тактичний вигляд!
або підпишись на сповіщення про наявність
Глушник прецизійно виготовлений з легкого і міцного алюмінію PA6 з використанням верстатів з CNC. З обох боків глушник оснащений різьбленням 14 мм, яке дозволяє встановити його на більшості зовнішніх стволів. Забезпечує дуже хороші властивості глушіння і додатково допомагає стабілізувати траєкторію польоту вистрілених куль.
Технічні характеристики
Колір: Black
Матеріал: алюміній PA6
Розміри: 30 мм x 250 мм
Різьблення: двостороннє 14 мм
Вага: 140 г
Виробник: Specna Arms, КНР
Militaria.pl є дилером преміум бренду Specna Arms.
Specna Arms - це бренд, що спеціалізується на виробництві реплік ASG, який цінується за надійність виготовлення та вигідне співвідношення ціни та якості. Пропоновані моделі відрізняються реалістичним зовнішнім виглядом і високою міцністю. В асортименті представлені різноманітні серії - від легких моделей CORE™ для початківців, через просунуті EDGE™ з металевими корпусами і ліцензованими маркуваннями, до топових реплік PRIME™ з безщітковими двигунами і сучасною електронікою. Бренд співпрацює з відомими компаніями, такими як Rock River Arms та Daniel Defense. Specna Arms користується визнанням як серед початківців, так і серед досвідчених гравців в страйкбол.
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Основний колір | Black |
| Тип кріплення | Різьблення 14 мм CW |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Вага | 140 г |
| Діаметр | 30 мм |
| EAN | 5902543991799 |
| Код виробника | SPE-09-035658 |
| Виробник | Specna Arms |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків