Глушник ASG Specna Arms Covert Tactical Brrrrt 30x150 мм – це надійний та ефектний аксесуар. Добре знижує шум, підходить до багатьох моделей ASG. Підсилює тактичний вигляд!
або підпишись на сповіщення про наявність
Точно виготовлений з легкого та міцного алюмінію PA6 на верстатах з ЧПУ , глушник має різьблення з обох боків, що дозволяє встановлювати його на більшість зовнішніх стволів. Він забезпечує дуже хороші глушіння і додатково допомагає стабілізувати траєкторію польоту кулі.
Технічні характеристики
Колір: чорний
Матеріал: Алюміній PA6
Розміри: 35 x 150 мм
Різьба: 14 мм двостороння
Вага: 90 г
Виробник: Specna Arms, КНР
Militaria.pl є дилером преміум бренду Specna Arms.
Specna Arms - це бренд, що спеціалізується на виробництві реплік ASG, який цінується за надійність виготовлення та вигідне співвідношення ціни та якості. Пропоновані моделі відрізняються реалістичним зовнішнім виглядом і високою міцністю. В асортименті представлені різноманітні серії - від легких моделей CORE™ для початківців, через просунуті EDGE™ з металевими корпусами і ліцензованими маркуваннями, до топових реплік PRIME™ з безщітковими двигунами і сучасною електронікою. Бренд співпрацює з відомими компаніями, такими як Rock River Arms та Daniel Defense. Specna Arms користується визнанням як серед початківців, так і серед досвідчених гравців в страйкбол.
| Матеріал | Алюміній |
|---|---|
| Основний колір | Black |
| Тип кріплення | Різьблення 14 мм CW |
| Загальна довжина | 150 мм |
| Вага | 90 г |
| Діаметр | 35 мм |
| EAN | 5902543991812 |
| Код виробника | SPE-09-035660 |
| Виробник | Specna Arms |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків