Годинник Casio G-Shock Octagon GM-2100N-2AER
Оцінка:
100% of 100
Час відправлення: Немає в наявності
Немає в наявності - переглянь подібні товари
або підпишись на сповіщення про наявність
Введи свою електронну адресу, щоб отримати інформацію про наявність товару.
Вгору
Міцна конструкція
Циферблат, світлодіодне підсвічування
5 будильників, календар, функція світового часу
Ключові характеристики
  • система G-Shock
  • занурення до 200 метрів
  • міцна конструкція
  • кварцовий механізм
  • ілюмінатор
  • подвійне світлодіодне підсвічування
  • Neobrite
  • календар
  • секундомір
  • таймер
  • функція світового часу
  • 5 будильників
Технічні характеристики
Механізм: кварцовий Miyota
Формат часу: 12/24
Корпус: пластик
Скло: мінеральне
Ремінець: пластик
Водонепроникність: 20 бар (200 м)
Розміри корпусу: 44 х 49 мм
Товщина корпусу: 17 мм
Максимальний обхват ремінця: 210 мм
Вага: 72 г
Виробник: Casio, Японія
Casio
Militaria.pl є дилером преміум-бренду Casio.
Докладніше
Smartwatch Ні
Вид механізму Кварцовий
Живлення годинника батарейка
Ремінець Пластик
Скло Мінеральні
Сигнал тривоги Так
Датер Так
Секундомір Так
Підсвічування Так
Водонепроникність 20 ATM / 200 м
Ударостійкість Так
NFC Ні
Календар Так
Компас Ні
GPS Ні
Барометр Ні
Термометр Ні
Альтиметр Ні
Хронограф Ні
Крокомір Ні
Лічильник калорій Ні
Вимірювання пульсу Ні
Пульсоксиметр Ні
Вага 72 г
EAN 4549526304828
Код виробника GM-2100N-2AER
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Підготовлено автоматично на основі відгуків
Кількість відгуків: 1
  1. A...
    100%