Кухонний ніж Santoku Boker Solingen Core Walnut Kulle
Кухонний ніж зразок японських ножів шеф-кухаря - сантоку. Серія Core була розроблена у співпраці з досвідченими німецькими продавцями спеціалізованих ножів та кухонних аксесуарів з міст Трір, Вісбаден, Мюнстер та Люнебург. Ергономічно профільована, нековзка ручка виготовлена з деревини горіха.
нержавіюча сталь X50CrMoV15
Лезо довжиною 16,5 см виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі X50CrMoV15. Клинок був ручної ковки в Золінгені та загартований до твердості 58 HRC, що забезпечує високу стійкість до затуплення та довгий термін служби леза. Додатково ручне шліфування та полірування гарантують виняткову гостроту та плавність різання.
ручка з деревини горіха
Ергономічна ручка, виготовлена з натуральної деревини горіха, забезпечує надійний захват. Безпеку та комфорт використання підвищує кований болстер, що захищає руку від зісковзування на лезо. Характерним елементом серії Core є також заокруглений гребінь клинка, завдяки якому ніж надійно и зручно лежить в руці навіть під час інтенсивного використання або сильного натиску під час нарізання.
ключові характеристики
- ніж з серії Core
- зразок японських ножів Сантоку
- виготовлений у Золінгені
- нержавіюча сталь X50CrMoV15
- загартований до твердості 58 HRC
- ручка з деревини горіха
- заокруглений гребінь клинка
Militaria.pl є дилером преміум бренду Boker.
Boker - це німецький бренд ножів з традиціями, що сягають XVII століття, відомий своїм характерним логотипом з каштаном - «Tree Brand». Вже в 1830 році компанія виробляла аж 2000 шабель на тиждень, які потрапляли на європейські поля битв. У XIX столітті вона розширила свою діяльність на США, Канаду та Мексику, створивши впізнавані філії. Сьогодні головний завод у Золінгені спеціалізується на ручному виготовленні колекційних та утилітарних ножів, у тому числі зі сталі, отриманої з історичних об'єктів, таких як лінкор «Тірпіц». Бренд пропонує чотири лінійки: Boker Manufaktur Solingen, Boker Plus, Magnum і Arbolito. Вироби Boker цінують колекціонери, силові структури та кухарі у всьому світі.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Кухонний |
| Довжина клинка | 165 мм |
| Товщина леза | 3.2 мм |
| Профіль леза | Інше |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 285 мм |
| Склобій | Ні |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Деревина |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 136 г |
| EAN | 4045011188978 |
| Код виробника | 130735 |
| Виробник | Boker |
| EAN |