Дуже класний набір ножів від іменитої марки. Летять відмінно, добре встромляються, добре збалансовані. Ціна за штуку також прийнятна. Щиро рекомендую всім.
або підпишись на сповіщення про наявність
Метальний ніж Cold Steel Drop-Point 420 - 3 шт.
Набір з 3 метальних ножів з конструкцією Full Tang і клинками з профілем Drop-Point. Клинки виготовлені з нержавіючої сталі 420. У рукоятці є отвори на гарді та на кінці хвостовика. У комплекті є нейлонові піхви з вушком для кріплення, що дозволяють переносити ножі.
нержавіюча сталь 420, покриття black oxide
Клинки виконані з нержавіючої сталі 420. Ця сталь відрізняється стійкістю до корозії і є легкістю в заточуванні, що полегшує підтримання ріжучого краю в гарному стані. Леза оброблені чорним, матовим покриттям, отриманим в процесі оксидування Black Oxide, яке є додатковим захисним шаром.
нейлонові піхви
У комплекті є нейлонові піхви з вушком для кріплення, що дозволяє переносити ножі. Ремінець з металевою застібкою обмежує ризик випадкового випадіння.
ключові характеристики
- набір 3 метальних ножів
- конструкція Full Tang
- профіль клинка Drop-Point
- нержавіюча сталь 420
- отвори в рукоятці
- нейлонові піхви з вушком для кріплення
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Cold Steel.
Cold Steel - відомий американський бренд ножів, мачете та тактичних інструментів, заснований у 1980 році в Ірвінгу, Каліфорнія. Компанія здобула популярність завдяки своїм інноваціям, таким як рукоятки Kraton® та леза типу American Tanto, які цінують силові структури та військові ентузіасти. Вона також представила власні сплави сталі, такі як San Mai III®, що забезпечує високу міцність і зносостійкість. Cold Steel запатентувала механізм блокування леза Tri-Ad™ Lock, який гарантує безпеку у використанні. Бренд співпрацює з відомими майстрами ножів, серед яких засновник Лінн Томпсон та Ендрю Демко, чиї пристрасть і досвід впливають на високу якість продукції.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Дротик |
| Довжина клинка | 105 мм |
| Товщина леза | 2,9 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Сталь леза | 420 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 91 г |
| EAN | 888151040317 |
| Код виробника | CS-TH-80KVC3PK |
| Виробник | Cold Steel |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 3
-
-
Як на перший раз — чудово. Ідеально, щоб побачити, чи подобається нам метання в ціль. Мені сподобалось, ножі добре збалансовані, зручно лежать у руці. Рекомендую.
-
Вперше купила ножі для метання і, як початківець, можу сказати, що вони добре зроблені, великий плюс — піхви в комплекті. Ножі гострі, добре збалансовані. Буду тестувати 😊
Немає відгуків