Класна конструкція – багато простору всередині. При потребі й 3 особи зможуть переночувати. Дуже компактний у складеному вигляді. Ідеальний для рюкзака. Був із ним взимку в горах – добре тримається навіть у снігу. Гарна вентиляція.
Нове покоління надлегкого та суперфункціонального двомісного намету. Виготовлений з легких та міцних матеріалів. Це намет на основі каркасної конструкції 2Y (подібної до Tordis), яка дає набагато більше простору в спальні (завдяки помітному зменшенню нахилу стін порівняно з класичним iglo).
Ця версія намету має новий, покращений дюралюмінієвий каркас 7001 з підвищеною стійкістю до зламу. Додаткова поперечина на каркасі робить бічні стінки спального місця майже вертикальними, що робить намет досить просторим всередині і зручним для сидіння.
Намет Tromvik - це класична конструкція з внутрішнім каркасом з накладним тентом, яка має наступні переваги:
- можливість встановлення однієї спальні (наприклад, у спекотному кліматі);
- спальня є повністю самонесуча (без використання кілочків) і може використовуватися як москітна сітка, наприклад, в приміщенні, на твердих поверхнях і т.д.; і
- набагато більша зручність для сушіння після нічного конденсату: тент можна зняти і просушити, повісивши його окремо (наприклад, на гілку), поки спальня стоїть окремо (швидше висихає на сонці) і дозволяє в цей час спокійно спакувати речі.
Особливості намету:
- один вхід і один тамбур;
- окрім основного входу, спальня має вхідний отвір до глухого тамбуру, який можна використовувати для зберігання рюкзака, взуття чи туристичної плити;
- можливість встановлення однієї спальні (наприклад, в тропіках);
- всередині спальні є практичні кишені та люверси для кріплення, наприклад, налобного ліхтарика, мотузки для прання;
- намет виготовлений з матеріалів з підвищеними параметрами міцності;
- дюралюмінієвий каркас;
- всі шви тента ламіновані;
- розбивання відбувається дуже просто і швидко;
- всі відтяжки в новому кольорі, що покращує їх видимість;
- ремонтний комплект у комплекті (латки та втулки)
В комплекті окремі чохли для намету, каркасу та кілочків.
Технічні характеристики
Кількість осіб: 2
Кількість входів: 2
Кількість тамбурів: 1
Матеріал підлоги: нейлон 70D, водонепроникність 6000 мм H2O
Матеріал тенту: нейлон Ripstop 15D PU, водонепроникність 3000 мм H2O
Матеріал спальні: нейлон Ripstop 30D
Підлога в тамбурі: немає
Каркас: зовнішній
Діаметр каркасу: 8,5 мм
Матеріал каркасу: оновлений дюралюміній 7001
Розміри спальні: 220 x 120 x 105 см
Розміри тамбура: 205 х 65 см
Розміри в упакованому вигляді: 47 х 14 см
Вага: 2000 г
Виробник: Fjord Nansen, Польща
Militaria.pl є дилером преміум бренду Fjord Nansen.
Заснований у 1996 році, Fjord Nansen - це європейський бренд, відомий перевіреною якістю та відповідальним виробництвом, натхненний духом полярних досліджень і спадщиною Фрітьйофа Нансена- норвезького дослідника, який уособлює мужність і прагнення постійно розширювати межі можливого. Спеціалізується на розробці надійного туристичного спорядження - наметів, рюкзаків, спальних мішків і термосів - випробуваного в найсуворіших умовах, від атлантичних штормів до сибірських морозів. Fjord Nansen активно підтримує експедиції, зокрема одиночні переправи Олександра Доброго через океан, поєднуючи пристрасть до відкриттів із практичною підтримкою мандрівників. Слоган бренду «Май дикість у серці» відображає його філософію - заохочення до життя в гармонії з природою та прийняття викликів.
| Вага | 2000 г |
|---|---|
| Розміри в розкладеному вигляді | 220 x 120 x 105 см |
| Розміри в складеному вигляді | 47 x 14 см |
| Кількість осіб | 2 |
| Кількість спалень | 1 |
| Тамбур | Так |
| Матеріал тента | Нейлон 15D |
| Матеріал спальні | Нейлон 30D |
| Матеріал підлоги | Нейлон 70D |
| Кількість входів | 1 |
| Тент | Так |
| Конструкція намету | Купольний (igloo) |
| Вікно | Так |
| Москітна сітка | Так |
| Каркас | Дюралюміній 7001 T6 |
| Кишені для зберігання спорядження | Так |
| Кілочки в наборі | Сталеві кілочки |
| Водонепроникність тенту | 3000 мм/м2 |
| Водонепроникність підлоги | 6000 мм/м2 |
| Колір / камуфляж | Відтінки зеленого |
| EAN | 5908221360253 |
| Код виробника | SS6062 |
| Виробник | Fjord Nansen |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Компактний і дуже легкий. Продумана система дуг формує простір всередині, дозволяючи вільно сидіти, не торкаючись головою стін або стелі. Встановлюється дуже швидко, можлива так звана "суха" установка (спочатку тент). Для 2-х осіб достатньо, а для 1-ї – справжній комфорт за малої ваги. 2 тамбура і 2 входи – дуже практичне та зручне рішення. Якість швів пристойна, але могла б бути точнішою. Дуже хороша вентиляція, стійкі відтяжки. Український виробник – продукт вартий рекомендації.
Немає відгуків