Великий, міцно зроблений табірний ніж. Впорається навіть з товстими гілками, а з певною наполегливістю підійде й як польовий кухонний ніж. Рекомендую.
Ніж LKW Master Crusher by Радослав Ленговік - Brown Micarta
Масивний ніж з конструкцією Full Tang і товщиною клинка 4,4 мм. Клинок з профілем Drop-Point виконаний зі сталі O2 Bohler K720, яка характеризується легкістю заточування, добрим триманням гостроти і високою стійкістю до корозії. Ручка ножа виготовлена з Micarta коричневого кольору. Підійде як ніж для бушкрафтових, виживальних виїздів, а також під час приготування табору на природі. За проект і виконання представленої моделі відповідає польський майстер ножів Радослав Ленговік.
Польський проект
Радослав Ленговік - це польський творець ножів і засновник марки LKW - Libra Knife Works. З 2007 року вручну проектує та виготовляє ножі, засновані на власних дизайнах - кожен екземпляр створюється в його майстерні з повним контролем процесу, включаючи загартування і термічну обробку. Пропозиція включає як тактичні ножі з сучасним дизайном, так і повністю утилітарні ножі для виживання.
Інструментальна сталь O2 Bohler K720
Ніж був виконаний з високовуглецевої інструментальної сталі O2 Bohler K720, загартованої до твердості 59 HRC. Використаний матеріал у поєднанні з точною термічною обробкою характеризується високою міцністю, стійкістю до розтріскування і добрим триманням гостроти. До того ж, ця сталь легка для заточення, навіть у польових умовах, що є особливо важливим для ножа з призначенням для активностей на відкритому повітрі та бушкрафту.
Профіль Drop-Point, плоский шліф, джимпінг
Клинок довжиною 165 мм і товщиною 4,4 мм має форму Drop-Point і чітко виражений черевець, що підвищує ефективність інструменту під час різання. Лезо було виведено плоским шліфом, що сягає половини висоти клинка. Хибне лезо у верхній частині клинка підвищує здатність до пробиття і створює гострий наконечник, що дозволяє виконувати завдання, що вимагають високої точності.
На спинці, в місці опори великого пальця, розміщено джимпінг (насічка), що полегшує контроль над лезом під час різання. Поверхня клинка оброблена за допомогою методу Stonewash, що робить лезо більш матовим, а подряпини, що виникають під час використання, менш помітними.
Ручка з Micarta, гард, отвір для шнура
Ергономічно профільовані ручки з Micarta, тобто з міцного і водостійкого матеріалу на основі епоксидної смоли, забезпечують надійний і безпечний захват у будь-яких умовах. Ручка додатково оснащена гардом, який запобігає ковзанню руки на лезо під час роботи ножем. У задній частині ручки знаходиться отвір для страхувального шнура (lanyard hole). У задній частині хвостовик ножа виступає за облицювання ручки, завдяки чому може слугувати для аварійного розбиття скла та як додатковий польовий інструмент.
жорстка кобура з Kydex, петля для ременя
У комплекті є жорстка кобура, виготовлена з легкого і стійкого до пошкоджень матеріалу Kydex. Отвори та прохідні петлі, розміщені на кожній стороні кобури, дозволяють мультипозиційне кріплення до спорядження. На звороті кобури розміщена петля для кріплення на ремені.
ключові характеристики
- виконаний польським майстром ножів Радославом Ленговіком
- інструментальна сталь O2 Bohler K720
- конструкція Full Tang
- клинок з профілем Drop-Point
- лезо виведено плоским шліфом
- ергономічно профільована ручка з Micarta
- кобура з Kydex
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 165 мм |
| Товщина леза | 4,4 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 296 мм |
| Склобій | Так |
| Сталь леза | O2 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Micarta |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 353 г |
| EAN | 5904933561155 |
| Код виробника | 02LKW031 |
| Виробник | LKW |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків