Продукт найвищої якості. Ніж вже з моменту витягування з коробки дає відчуття преміального продукту. Приходить добре заточеним, можна голитися. Акуратно виконаний, добре відшліфований. Фантастично лежить у руці. На перший погляд може здатися, що накладки з micarty могли б бути профільовані сильніше, але в руці ніж чудово лежить. Як у нижньому хваті пальці добре спираються і руків’я не вислизає, так і у верхньому хваті ніж дуже стабільний та надійний. Працювати з Templar – справжнє задоволення. Саме лезо рівне, зберігає всі лінії. Загалом увесь ніж має чудово продуманий профіль: центральна частина ножа плоска, задня частина верхньою лінією ніжно відсилає до профілю "drop point". Ріжуча кромка паралельна площині і переходить у солідний "брюшко". Кобура з kydex не поступається у міцності, а весь комплект із ножем створює враження більш компактного, ніж здаються ці 11 см гострого леза, супер! До того ж як кобура, так і ніж не мають того вульгарного характеру всіх цих "військових" багнетів і штик-ножів, що також є плюсом. Про сталь не скажу, бо не металург. Elmax – це найвищий клас, а відгуків і тестів в інтернеті багато.
Ніж з фіксованою головкою конструкції Full Tang, тобто з болтом, що проходить через всю рукоятку. Ніж був розроблений і виготовлений вручну польським майстром Славоміром Єнджейчиком.
Профільне лезо Drop-Point виготовлене зі сплаву нержавіючої сталі Elmax, який характеризується міцністю, корозійною стійкістю, хорошим збереженням гостроти та агресивністю різання. Гладке лезо загартоване до твердості 61 HRC і має пласку заточку.
Облицювання ручки виконано з легкої та міцної мікарти з шорсткою текстурою для надійного захоплення. На кінці ручки є отвір для страхувальної мотузки або стрінгів.
Міцні піхви з кайдексу дозволяють надійно і зручно закріпити ніж на поясі.
Технічні характеристики
Колір: коричневий
Довжина леза 110 мм
Товщина леза 3.6 мм
Сталь: Elmax
Рукоятка: мікарта
Загальна довжина: 230 мм
Виробник: SJ Knife, Польща
Польський проєкт
Sławomir Jędrzejczyk — польський виробник ножів і засновник бренду SJ-Knife, який працює з 2020 року. У своїй одноосібній майстерні він самостійно виконує весь процес виготовлення ножів, дбаючи про якість виконання та деталі. Дизайни SJ-Knife орієнтовані на користувачів бушкрафту, природи та EDC. Бренд цінується за якісне ремесло та практичний підхід до утилітарних ножів.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 110 мм |
| Товщина леза | 3,6 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Основний колір | Коричневий |
| Сталь леза | Elmax |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Micarta |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 168 г |
| EAN | 5905317987288 |
| Код виробника | E756-30898_BRN |
| Виробник | SJ-Knife |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 3
-
-
Мене спокусив Elmax, бо ще не мав ножа з цієї сталі у колекції. Дуже гарна якість виготовлення, ніж добре ріже, не потрібно перейматися, що щось зашкодить лезу, класний чохол, який легко чистити. В самий раз для різної роботи, у поході чи для щоденного використання.
-
Дуже класний, ретельно зроблений ніж, до того ж Elmax загартований найбільшим спеціалістом у галузі, зручна ергономіка й ідеальний розмір, дуже хороший ніж за хорошою ціною
Немає відгуків