Я був трохи скептично налаштований щодо американського «китайця», але мене підкупила акційна ціна, і зараз це один з моїх улюблених ножів. Досі я не мав справи зі сталлю D2, а це фантастичний матеріал. Дуже міцний ніж, який справляє враження незнищенного й чудово лягає в руку. Користуюсь уже кілька місяців (хоча, в основному, на кухні) і ще не виникала потреба в загостренні. Незважаючи на досить велику товщину леза, різати м'ясо — одне задоволення.
Ніж для виживання з конструкцією Full Tang, тобто з хвостовиком, який проходить через всю рукоятку ножа. Клинок з профілем Straight Back виготовлений з інструментальної сталі D2 і загартований до твердості 61-62 HRC, що забезпечує дуже добрі ріжучі властивості.
Лезо має плоске шліфування, що робить ніж набагато стійкішим до зламу. Захисне покриття Titanium Nitride надає йому напівматового ефекту і зменшує відблиски. Підріз в нижній частині клинка та насічки на обусі (jimping) забезпечують опору для пальців і гарантують безпечну роботу.
Облицювання рукоятки виконано з ламінату G10, який відрізняється дуже доброю стійкістю до вологи і перепадів температур. Її ергономічний профіль і нековзна текстура забезпечують надійний хват за будь-яких умов.
До комплекту входить кобура MOLLE з кліпсою виготовлена з матеріалу Kydex , що дозволяє закріпити ніж на ремені або інших елементів спорядженні.
Технічні характеристики
Колір: Black/Black Blade
Сталь: D2
Довжина клинка: 114,3 мм
Товщина клинка: 4,71 - 4,93 мм
Довжина рукоятки: 127 мм
Загальна довжина: 241,3 мм
Матеріал рукоятки: G10
Вага: 255 г
Виробник: Takumitak, США
Militaria.pl є єдиним дистриб'ютором бренду Takumitak в Польщі.
Takumitak - це бренд, що спеціалізується на розробці ножів для побутового та тактичного використання, створених з урахуванням реальних потреб споживачів — від повсякденного використання до застосування в бойових умовах. Основою діяльності є 10 років досвіду, набутого під час міжнародних галузевих заходів, таких як SHOT Show, CombatCon та виставки зброї. Назва бренду походить від японського слова takumi, що означає «майстер ремесла», що відображає його підхід до точності виконання та функціональності. Виробництво базується на передових технологіях, таких як обробка на ЧПУ, PVD-покриття та вакуумне загартування, а кожен ніж проходить кінцевий ручний контроль якості.
| Тип ножа | З фіксованим лезом |
|---|---|
| Стиль | Survival-outdoor |
| Довжина клинка | 114,3 мм |
| Товщина леза | 4,71 - 4,93 мм |
| Профіль леза | Straight Back |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Середня |
| Тип блокування | Фіксоване лезо |
| Загальна довжина | 241,3 мм |
| Сталь леза | D2 |
| Спосіб відкривання | Фіксоване лезо |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 255 г |
| EAN | 810116740109 |
| Код виробника | TKF207BK |
| Виробник | Takumitak |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків