Вартий кожної гривні, потрібно лише памʼятати про рекомендації виробника, і тоді віддячить безвідмовною роботою. Це необхідно, бо ущільнювачі в магазині делікатні. Більше пластику, ніж у гвинтівках Crosman, зате дешевший приблизно на 30%. За заощаджені гроші купив аксесуари, як на фото (глушник SD4 чудово приглушує). Потужніший і продуктивніший за Crosman. На двох балонах стріляю від 120 до навіть 150 разів. До 20 метрів влучний, далі — вже типова BB. Blowback ок, після останньої кульки затвор залишається у задньому положенні, гарна річ при магазині на 30 штук. Режим full auto — це абсолютне божевілля! Обов’язково купіть додатковий магазин і стріляйте по черзі — так уникнете обмерзання балонів. Заодно попрактикуєте зміну магазину. Єдиний мінус — випадає пін біля гнізда магазину, але я вставив папірець і тримається. Чудова гвинтівка.