Важкі та скрипучі, проте міцні.
Розкладне польове ліжко компанії Mil-tec створено за зразком моделей, що використовуються армією США.
Ліжко виготовлене з міцного поліестеру з додатковим покриттям для захисту від зовнішніх факторів, таких як висока температура та волога, а для каркасу ліжка використано легкий алюміній.
Максимальне навантаження на ліжко становить 160 кг. Конструкція алюмінієвого каркасу дозволяє складати його до невеликих розмірів, в комплекті з ліжком поставляється чохол оснащений ручками для транспортування.
Технічні характеристики
Матеріал: Поліестер (Oxford) 200 г/м2 і алюміній
Колір: Olive
Розміри в розкладеному вигляді: 200 x 65 x 42 см
Розміри в складеному вигляді: 100 x 22 x 12 см
Вага: 7,8 кг
Виробник: Mil-tec, Німеччина
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Mil-Tec.
Mil-Tec - це бренд, створений компанією Sturm Handels GmbH, яка з 1971 року спеціалізується на виробництві та дистрибуції одягу і спорядження для активного відпочинку на свіжому повітрі та тактичного спорядження. Використовуючи свій досвід роботи з надлишковим військовим майном та розробляючи власні передові рішення - такі як лінійка цивільних камуфляжів Phantomleaf®, - компанія здобула репутацію виробника високоякісного спорядження за привабливою ціною. Бренд дотримується етичних стандартів у країнах виробництва, активно підтримуючи ініціативу "Social Fair". Цікавою особливістю є асортимент реплік історичної військової форми та спорядження, які користуються популярністю серед колекціонерів та реконструкторів.
| Розміри в розкладеному вигляді | 200 x 65 x 42 см |
|---|---|
| Розміри в складеному вигляді | 100 x 22 x 12 см |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Регулювання висоти | Ні |
| Матеріал лежака | Поліестер |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Чохол для транспортування | Так |
| Вага | 7,8 кг |
| EAN | 4046872177668 |
| Код виробника | 14401000 |
| Виробник | Mil-Tec |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 3
-
-
Оцінюю продукт позитивно, міцна конструкція й виконання на високому рівні. Вже випробували на місцевості. Рекомендую всім :)
-
Проста конструкція, надійна та стабільна. Рекомендую продукт.
Немає відгуків