Найкращий стілець, з яким я мав справу до цього часу. Дуже зручно, що можна самостійно обирати його висоту за допомогою регулювання ніжок. До того ж, сидіння дуже зручне.
Розкладний туристичний стілець Walkstool Basic 60 - Black/Grey
або підпишись на сповіщення про наявність
Розкладний туристичний стілець Walkstool Basic 60 - Black/Grey
Складне туристичне крісло з конструкцією, що базується на трьох ніжках. Просторе сидіння виготовлено з поліестеру, стійкого до протирань, а телескопічні ноги з легкого алюмінію. Максимальне навантаження на крісло становить 175 кг.
складна конструкція, накладки проти ковзання
Ноги завершені антиковзкими насадками, які стабілізують конструкцію на поверхні. Телескопічна будова дозволяє їх складання, коли потрібна нижча посадка. Складна конструкція з невеликими розмірами та малою вагою полегшує транспортування та зберігання.
Ключові характеристики
- міцна конструкція
- просте і безпечне розкладання
- антиковзкі накладки
- максимальне навантаження 175 кг
- телескопічні ноги
| Колір / камуфляж | Чорний |
|---|---|
| Основний колір | Black |
| Додатковий колір | Grey |
| Основний матеріал | Поліестер |
| Каркас | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 175 кг |
| Вага | 725 г |
| Розміри в розкладеному вигляді | 60 x 32,5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 41 см |
| EAN | 834213003202 |
| Код виробника | WB60 |
| Виробник | Walkstool |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Чудовий складаний стілець, ідеальний для вилазок на природу. Можна плавно регулювати довжину ніжок, завдяки чому стілець легко підлаштувати під свої потреби та навіть на нерівній поверхні.
Немає відгуків