Немає кращого, легшого й міцнішого стільця. У складеному вигляді поміщається в рюкзак. Це моє друге крісло Walstool — ідентичне маю вже 4 роки. Пам’ятаю, що колись витратив на нього величезні гроші, але з часом і досвідом використання зрозумів, що воно того варте. Ідеально підходить для риболовлі, багаття, а ще викликає заздрість у черзі в поліклініці. Тому коли вони з’явилися в Militariach, я не вагався ані хвилини. Особливо з подарунковим сертифікатом і накопиченими балами KSK ;)
Складане туристичне крісло Walkstool Comfort 55 - Black
або підпишись на сповіщення про наявність
Складане туристичне крісло Walkstool Comfort 55 - Black
Складаний туристичний стілець з конструкцією, заснованою на трьох ніжках. Об'ємне сидіння виконане з поліестеру, стійкого до стирання, а телескопічні ніжки - з міцного та одночасно легкого алюмінію. Максимальне навантаження на стілець становить 225 кг.
телескопічна конструкція, АНТИСЛИЗЬКІ НАСАДКИ
Ніжки закінчені антислизькими насадками, які стабілізують стілець на поверхні. Завдяки телескопічній конструкції можна скласти, коли потрібна нижча посадка.
Елементи набору
У комплект входить чохол, який дозволяє запакувати складений стілець. Зручне перенесення на плечі забезпечує встановлений на нім шнурок. Після складання стілець займає мало місця, що полегшує зберігання та транспортування.
Ключові характеристики
- міцна конструкція
- проста та безпечна розкладка
- антислизькі накладки
- максимальне навантаження 225 кг
- телескопічні ніжки
- чохол в комплекті
| Колір / камуфляж | Чорний |
|---|---|
| Основний колір | Black |
| Основний матеріал | Поліестер |
| Каркас | Алюміній |
| Максимальне навантаження | 225 кг |
| Вага | 900 г |
| Розміри в розкладеному вигляді | 55 x 42 x 40 см |
| Розміри в складеному вигляді | 41 x 10 x 10 см |
| Чохол для транспортування | Так |
| EAN | 834213002106 |
| Код виробника | 55XL |
| Виробник | Walkstool |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків