або підпишись на сповіщення про наявність
Складаний ніж Bestech Knives Razon by Grzegorz "Kombou" Grabarski - Black PVD/Silver
Легкий, складаний ніж загального призначення з тонким клинком профілю Bowie, виготовлений зі сталі CPM MagnaCut. Рукоятка оснащена блокуванням Frame Lock та титановими облицюваннями. Модель Razon розроблена дизайнером ножів Ґжеґожем "Kombou" Ґрабарським.
Польський проєкт
Grzegorz „Kombou” Grabarski— відомий польський дизайнер ножів, який черпає натхнення з поп-культури, комп'ютерних ігор, природи та біомеханіки, поєднуючи сучасний дизайн із футуристичними, органічними формами. Він співпрацював із брендом Brrr... Knives, і наразі його дизайни створюються у співпраці з Bestech Knives, і вони здобули міжнародне визнання серед колекціонерів.
Нержавіюча сталь CPM MagnaCut, PVD-покриттям
Клинок виготовлений з порошкової нержавіючої сталі CPM MagnaCut , що характеризується високою ударною в'язкістю, стійкістю до стирання та корозії. Лезо загартоване до твердості 61-63 HRC, з плоским шліфуванням. Поверхня клинка покрита чорним матовим PVD-покриттям.
Диск під великий палець, керамічний підшипник, блокування Frame Lock
Ніж відкривається за допомогою диска під великий палець. Процес відкриття був спрощений і прискорений завдяки використанню керамічного кулькового підшипника в основній осі ножа. Клинок блокується за допомогою зсувного механізму Frame Lock.
Титанова рукоятка, кліпса tip-up
Тонка, ергономічна рукоятка складається з двох облицювань з порожнистими отворами, прикріплених до каркасу за допомогою гвинтів. Використання титану при їх виготовленні робить ніж легким і міцним. Зручність носіння ножа забезпечує пружна титанова кліпса, яка дозволяє зручно носити ніж на ремені, краєчку кишені або іншому елементі спорядження.
Ключові характеристики
- розроблений Гжегожем "Kombou" Грабарським
- нержавіюча сталь CPM MagnaCut
- профіль клинка Bowie
- рукоятка з титану
- замок Frame Lock
- твердість сталі 61-63 HRC
- клинок покритий PVD-покриттям
- керамічний підшипник
- титановий кліп
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Bestech Knives.
Bestech Knives - виробник високоякісних ножів, відомий насамперед своїми досконалими моделями складаних ножів. Бренд завоював визнання у всьому світі завдяки прецизійному виконанню, сучасному підходу до дизайну та використанню ретельно відібраних матеріалів - від інструментальної сталі до найвищої якості пластику та титану. Важливою частиною ідентичності бренду є співпраця з відомими дизайнерами. Серед них виділяються видатні польські дизайнери: "Kombou" (Ґжегож Ґрабарський), Остап Гель та Poltergeist Works (Якуб Вечоркєвіч), а також творці з США, такі як Нік Роджерс, Френк Гріссом та Кіану Альфаро.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 98,3 мм |
| Товщина леза | 3,8 мм |
| Профіль леза | Bowie |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Frame Lock |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Сталь леза | MagnaCut |
| Спосіб відкривання | Шпеньок-шайба для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Титан |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 114 г |
| EAN | 799174103272 |
| Код виробника | BT2406C |
| Виробник | Bestech Knives |
| EAN |