Більш прокачана версія, якщо так можна сказати. Я вже маю всі доступні опції на Militariaх, є ще інші, сподіваюся, магазин розширить асортимент тими із латунними накладками — обов'язково куплю, бо вони унікальні і їх можна наточити до стану бритви.
або підпишись на сповіщення про наявність
Складний ніж за зразком класичних японських ножів кінця 19 століття. Назва Higonokami є поєднанням "Higo no Kami", що в перекладі з японської означає "правитель Хіго" - почесний титул самураїв японського регіону Хіго.
Клинок виготовлений з інструментальної сталі SK.
Лезо виготовлено з інструментальної сталі SK - міцної, високостійкої до розтріскування, відколів і затуплення, відносно легко заточується, має фрикційний фальшлезвіг - тобто конструкцію, що не блокується. Лезо утримує руку користувача у відкритому положенні при виконанні більш важких робіт.
.
Проста рукоятка, виконана з цільного шматка сталі, дозволяє приховати лезо і безпечно носити ніж. Отвір в рукоятці дозволяє кріпити страхувальний трос або брелок.
.
Технічні дані
сталь: SK
Довжина клинка: 73 мм
Товщина клинка: 3 мм
Лезо: гладке
Рукоятка: сталь
Загальна довжина: 171 мм
Вага: 45 г
Виробник: Higonokami, Японія
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 73 мм |
| Товщина леза | 3 мм |
| Профіль леза | Reverse Tanto |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Низька |
| Тип блокування | Немає |
| Загальна довжина | 171 мм |
| Сталь леза | SK5 |
| Спосіб відкривання | Інше |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Кліпса для перенесення | Ні |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 45 г |
| EAN | 871373278507 |
| Код виробника | HIGOC7B |
| Виробник | Higo |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 4
-
-
Цей Хіго — просто супер! Запакований у коробочку. Рекомендую цей продукт і магазин.
-
Ніж ідеальний. Люблю Higonokami, але цей — найкращий у моїй колекції. Рекомендую продукт і магазин.
-
Чудовий продукт, рекомендую на 100%
Немає відгуків