Мені довелося звикнути до нього, і не приховую, що відразу після відкриття я хотів повернути ніж. Лезо хиталося, був великий люфт. Не трохи, а саме великий. Тут допомогло підтягування осі, люфт повністю зник. Спочатку ніж працював дуже туго, але після розробки відкривається чудово. Підтягування гвинта також допомогло з центруванням, якого також спочатку не було. Зараз, після кількох днів використання і підтягування гвинта, вважаю, що ніж чудовий. Лезо дуже гостре. Відчувається той самий 20CV. Рекомендую.
Складний ніж, призначений для повсякденного EDC (Every Day Carry) використання. Розроблений Алленом Елішевіцем, який займається виробництвом ножів з 1988 року
.
Головка типу Wharncliffe виготовлена з нержавіючої сталі CPM-20CV, яка стійка до стирання і механічних пошкоджень, зберігаючи при цьому хорошу корозійну стійкість.
З обох боків головка оснащена шпилькою під великий палець, що дозволяє легко відкривати ніж як правою, так і лівою рукою. У відкритому положенні головка фіксується за допомогою амбідекстракційного замка ABLE Lock.
.
Для рукоятки виробник використав накладки з пластику G10. Фактурна текстура забезпечує надійний хват, коли у вас мокра рука або ви працюєте в рукавичках. Повсякденне комфортне носіння забезпечує пружна сталева кліпса, що дозволяє легко закріпити ніж на ремені або за край кишені.
Технічні дані
.
Сталь: CPM-20CV
Довжина клинка: 83 мм
Товщина клинка: 2,4 мм
Лезо: гладкий
Рукоятка: G10
Колір: WC Green
Механізм замикання: Амбідекстровий ABLE Lock
Вага: 74 г
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 83 мм |
| Товщина леза | 2,4 мм |
| Профіль леза | Wharncliffe |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Дуже добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | ABLE Lock |
| Загальна довжина | 191 мм |
| Сталь леза | CPM 20CV |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Ламінат G10 |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 74 г |
| EAN | 4045011248108 |
| Код виробника | 01HG129 |
| Виробник | Hogue |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 1
Немає відгуків