Ніколи не бачив балісог як цей. Якість дуже добра. Цей ніж рівно те що очікуєш від балісонга із 4,8мм обухом. Він дуже важкий але його приємно крутити. Жаль що немає пружини яка відчиняла би latch lock як на деяких балісонгах від Böker plus.
Складаний ніж-метелик Cold Steel Hidden Angel Balisong
Складаний ніж типу «метелик» з клинком профілю Clip-Point, виготовлений зі сталі CPM-S35VN. Сталева рукоятка оснащена блокуванням Latch і пружною, реверсивною кліпсою для зручного кріплення на ремені або на краю кишені.
Сталь CPM-S35VN, сатинове покриття
Клинок з профілем Clip-Point виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі CPM-S35VN, яка характеризується високою корозійною стійкістю, відмінним збереженням гостроти і високою стійкістю до відколів. Лезо відшліфоване для забезпечення відмінних ріжучих якостей. Поверхня леза сатинована, що надає йому напівглянцевого ефекту.
Сталева рукоятка, пружинна кліпса
Рукоятка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Відповідний профіль забезпечує надійний і стабільний хват під час використання. У відкритому і закритому положенні рукоятка блокується масивним хвостовиком - блокування Latch. Зручне повсякденне носіння забезпечує пружинна реверсивна кліпса на рукоятці, яка дозволяє закріпити ніж на ремені або за край кишені.
Ключові характеристики
- сталь CPM-S35VN
- клинок з профілем Clip-Point
- сатинове покриття
- блокування типу Latch
- рукоятка з нержавіючої сталі
- реверсивна кліпса
Militaria.pl є офіційним дистриб'ютором бренду Cold Steel.
Cold Steel - відомий американський бренд ножів, мачете та тактичних інструментів, заснований у 1980 році в Ірвінгу, Каліфорнія. Компанія здобула популярність завдяки своїм інноваціям, таким як рукоятки Kraton® та леза типу American Tanto, які цінують силові структури та військові ентузіасти. Вона також представила власні сплави сталі, такі як San Mai III®, що забезпечує високу міцність і зносостійкість. Cold Steel запатентувала механізм блокування леза Tri-Ad™ Lock, який гарантує безпеку у використанні. Бренд співпрацює з відомими майстрами ножів, серед яких засновник Лінн Томпсон та Ендрю Демко, чиї пристрасть і досвід впливають на високу якість продукції.
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Balisong (метелик) |
| Довжина клинка | 121 мм |
| Товщина леза | 4,8 мм |
| Профіль леза | Clip-Point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Добра |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Latch Lock |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Сталь леза | S35VN |
| Спосіб відкривання | Balisong (метелик) |
| Матеріал рукоятки | Сталь |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Ні |
| Вага | 213 г |
| EAN | 705442020196 |
| Код виробника | CS-58UA |
| Виробник | Cold Steel |
| EAN |
Відгуки з фотографіями
Підсумок відгуків
Кількість відгуків: 2
-
-
Непогано збалансований, підходить для різних трюків. Міцна конструкція та лезо з якісної сталі дозволяють використовувати його як звичайний ніж з вищого рівня. Рекомендую.
Немає відгуків