Складаний ніж Outdoor Edge Razor Lite EDC сірий
Ніж з серії Razor з змінними лезами. Леза можна легко та швидко замінити без жодних інструментів, а загальна практична конструкція забезпечує максимальну зручність під час роботи. Оснащений блокуванням Back Lock.
нержавіюча сталь 420J2
Razor Lite було оснащено шістьма змінними лезами з профілем Drop-Point виготовленими з нержавіючої сталі 420J2, яка добре тримає гостроту та легко заточується. Сталь була загартована до твердості 57 HRC.
відкриття за допомогою коłка
Ніж відкривається за допомогою колка на великий палець. У положенні відкриття клинок утримується блокуванням Back Lock.
облицювання з пластику
Облицювання рукоятки виготовлено з міцного пластику та оброблено гумованими елементами для забезпечення кращого утримання ножа.
чохол на пояс
У наборі є нейлоновий чохол на пояс з невеличкою кишенькою для запасних лез.
ключові характеристики
- змінні леза
- нержавіюча сталь 420J2
- твердість 72 HRC
- відкривається за допомогою коłка
- блокування Back Lock
- чохол у наборі
- рукоятка з пластику
| Тип ножа | Складаний |
|---|---|
| Стиль | Багатоцільовий |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Товщина леза | 0.6 мм |
| Профіль леза | Drop-point |
| Тип леза | Гладке |
| Стійкість до затуплення | Низька |
| Стійкість до корозії | Дуже добра |
| Тип блокування | Back Lock |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Склобій | Ні |
| Сталь леза | 420J2 |
| Спосіб відкривання | Шпеньок для великого пальця |
| Матеріал рукоятки | Пластик + гума |
| Кліпса для перенесення | Так |
| Кобура в комплекті | Так |
| Вага | 80 г |
| EAN | 4045011127205 |
| Код виробника | 01OE019 |
| Виробник | Outdoor Edge |
| EAN |