Телескоп Opticon SkyChart 203F800EQ-4
Зателефонуй нам - ми проконсультуємо щодо подібного товару! +380 94 7116975
Архівний товар
Вгору
Астрономічний дзеркальний телескоп (рефлектор) з апертурою 203 мм і фокусною відстанню 800 мм Opticon SkyChart 203F800EQ-4 є елементарним вступом до аматорської астрономії. Роздільна здатність інструмента дозволяє розпізнавати зорі на відстані 1' одна від одної.
До набору входять:
- телескоп SkyChart,
- два змінні окуляри 1,25" - PL 6,5 мм і PL 25 мм,
- оптичний видошукач 6x30,
- алюмінієвий штатив,
- Лінза Барлоу x2,
- 1,5-кратний реверсивний об'єктив,
- місячний фільтр.
Технічні характеристики
Оптична система: рефлектор (дзеркальний телескоп)
Діаметр: 203 мм
Фокусна відстань: 800 мм
Максимальне теоретичне збільшення 200x
Фокусна відстань: f/4
Оптичний прожектор: 6 x 30
Роздільна здатність: 1"
Зоряний діапазон (зоряна величина): 12 mag
Окулярний фокусер: 1.25"
Монтировка: EQ-4 паралактична
Окуляри: Plössl PL 25 мм, Plössl PL 6.5 мм
Лінза Барлоу: Barlow 2 x
Перетворювач зображення: так, збільшення 1.5x
Вага: 24.4 кг
Виробник: Opticon
Докладніше
Вага 24,4 кг
Діаметр об'єктива (мм) 203
Тип телескопа Рефлектор Ньютона
Фокусна відстань 800 мм