Рюкзак міцний, добре зроблений, шви в порядку, стропи molle та вирізи спереду хорошої якості. Блискавки наразі працюють бездоганно. Не знаю, звідки заявлений об’єм 51 л, бо стільки там точно немає. Реальний об’єм десь 38-40 л. Але без особливих зусиль я помістив всередину: 2-літрову пляшку з водою, 3 пляшки з напоями по 0,33 л, 1 пляшку ізотоніка 0,5 л, гамак, 2 маленькі сидушки, велику складану японську пилку, продуктовий набір WZ від Arpol, додаткову невелику порцію їжі, великий дощовик, комплект білизни + кофту combat, гігієнічний комплект, репелент від комах, товсті тактичні рукавички, мапник, 5 м мотузки 4 мм, металевий кухоль і рулон туалетного паперу. Дрібні EDC речі причепив на molle з боків. Дуже класна фішка – це застібки на кінцях компресійних ременів: після вкорочення ременя досить застібнути маленьку липучку, і нічого не теліпається зайве. Як на мене, є 3 невеликі недоліки: 1 – я не низький (180 см), а грудний ремінь після застібання був у мене на шиї. Довелося переставити його на лямках, що не так просто через прошиті ремінці, треба зусиллям протягувати через фастекси. 2 мінус – це поясний ремінь: свою функцію виконує, рюкзак не «танцює» на спині, але міг би бути ширшим (це звичайна стрічка, як на грудному, тільки трохи ширша). 3 – трохи короткі нижні стяжки. Для маленького килимка буде ок, а на щось більше – вже замало. Попри все, однозначно рекомендую, бо це класний, функціональний і досить добротний рюкзак.