Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

Bielizna termoaktywna damska

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Cena
Zastosuj
Kolor
Sportowy
Regulowane ramiączka
Zapięcie na plecach
Typ materiału
Długość rękawa
Elastyczność materiału

15 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 229,00 zł 243,99 zł
  Oszczędzasz 14,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 109,99 zł 159,99 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 149,99 zł 162,99 zł
  Oszczędzasz 13,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 219,00 zł 230,49 zł
  Oszczędzasz 11,49 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 149,99 zł 162,49 zł
  Oszczędzasz 12,50 zł
 6. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 99,99 zł 139,99 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 7. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 199,99 zł 249,00 zł
  Oszczędzasz 49,01 zł
 8. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  Już od 143,99 zł 179,99 zł
  Oszczędzasz 36,00 zł
 9. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  Już od 207,99 zł 259,99 zł
  Oszczędzasz 52,00 zł
 10. (1)
  Wysyłka: w 24 godziny
  Już od 143,99 zł 179,99 zł
  Oszczędzasz 36,00 zł
 11. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  Już od 159,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 12. (1)
  Wysyłka: w 24 godziny
  Już od 159,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł

15 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, mamy przyjemność przedstawić szeroki wybór odzieży termoaktywnej damskiej oraz tej przeznaczonej dla dzieci. Poniżej w naszym katalogu znajdziesz odzież przeznaczoną na niższe temperatury, jak i do aktywności sportowej na świeżym powietrzu. Na początek rozgraniczmy pojęcia odzieży termicznej od termoaktywnej. Jest to pojęcie często stosowane wymiennie i oznaczające to samo, lecz często jest to przyczyną pomyłek i źle dopasowanego ubioru. Przede wszystkim odzież termiczna ma za zadanie nas ogrzewać, regulować termikę ciała podczas chłodniejszych temperatur. Jest wykonana z grubszych materiałów i co najważniejsze - nie odprowadza wilgoci ze skóry. Dlatego właśnie odzież termiczna nie jest polecana do aktywności na świeżym powietrzu, ponieważ może w niej zastać nas zjawisko przegrzania, czyli po prostu będzie nam za gorąco. Nie musisz mówić, że szukasz odzieży termicznej lub odzieży termoaktywnej dziecięcej podczas zakupów — zaznacz tylko, jakie masz wobec niej oczekiwania i do czego ma służyć, a dzięki temu unikniesz nieporozumień. Odzież termiczna służy do relaksacyjnych spacerów w zimne dni lub podczas koncertów i innych mało wymagających aktywności w chłodniejsze dni. Warto jednak mieć świadomość, że nawet w sklepach sprzedawcy traktują te dwa pojęcia wymiennie i często można się spotkać z ,,odzieżą termoaktywną na zimno lub do biegania”.

Czym więc w takim razie jest bielizna bądź odzież termoaktywna damska? Są to elementy ubrania, które w przeciwieństwie do odzieży termicznej mają nam zapewnić odprowadzanie nadmiaru wilgoci ze skóry podczas wymagających sportowych aktywności. Takie ubranie jest zwykle o wiele cieńsze, bardziej przylegające do ciała, aby było Ci wygodnie podczas przejażdżek na rowerze lub treningu biegania podczas chłodniejszych dni. Dzięki temu możesz cieszyć się sportem oraz bardziej aktywną turystyką cały rok, zapewniając sobie komfort oraz wygodę. Odzież tą znajdziesz wśród producentów takich jak Under Armour czy Spaio. Odzież termoaktywna dziecięca jest także coraz bardziej potrzebna w codziennym życiu. Podczas zlotów harcerskich, jazdy na łyżwach lub innej formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, doskonale chroni nasze dzieci przed przeziębieniem, a także nie ogranicza ich ruchów oraz chroni przed przegrzaniem, co również może być czynnikiem powodującym nękające nas, zwłaszcza podczas jesieni i zimy, choroby. Podczas wybierania odzieży termoaktywnej dziecięcej warto zabrać dziecko do sklepu, ponieważ taki rodzaj ubrania musi przylegać do ciała, lecz nie powinno nas „dusić” (zwłaszcza przy ramionach, pachwinach oraz w okolicach szyi).

Wielu producentów odzieży zapewnia różne kroje i warto mieć pewność, że dobrana odzież po prostu dobrze pasuje i jest w niej Twojemu dziecku wygodnie. Ciekawym zagadnieniem jest bielizna z wełny merino. Wykonana w całości lub z domieszką wełny owiec merino, łączy doskonałą termoregulację ciepłoty ciała wraz z odprowadzaniem wilgoci. W dodatku jest miękka w dotyku oraz bardzo cienka. Świetnie sprawdza się jako odzież termoaktywna damska oraz dziecięca. Poza tym, że świetnie wygląda i będzie idealna zarówno do zimowych spacerów, jak i wyjazdu wraz z rodziną na narty, jest to typ odzieży oferujący kompromis między grubą odzieżą termiczną oraz bielizną termoaktywną. W zależności, czy interesuje Cię odzież termoaktywna dziecięca, czy raczej szukasz ubrania dla siebie, w naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór przeróżnych marek oraz producentów oferujących najnowocześniejsze rozwiązania w powyższej dziedzinie. Posiadamy w ofercie odzież, która wyposażona jest w nici z jonami srebra, które odpowiadają za neutralizację brzydkiego zapachu. Jeżeli szukasz damskiej odzieży termoaktywnej, mnogość kolorów oraz krojów sprawi, że na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dzięki odpowiednio dobranej odzieży poczujesz nieopisany komfort podczas codziennych czynności, które do tej pory ograniczała niska temperatura.