Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro!

Wykrywacze metali Garrett

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Rozróżnianie obiektów
Tryb PinPoint
Wodoodporność sondy

20 produktów

 1. (26)
  Wysyłka: Natychmiast
  1249,00 zł
 2. (11)
  Wysyłka: Natychmiast
  1499,00 zł
 3. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  939,00 zł 999,00 zł
  Oszczędzasz 60,00 zł
 4. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  849,00 zł
 5. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  1939,00 zł
 6. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  3239,00 zł
 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

20 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Garrett to światowy lider w dziedzinie technologii wykrywania metali. Firma od momentu założenia w 1964 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją wykrywaczy metali zarówno dla celów amatorskich i hobbystycznych, jak i profesjonalnych. W tym dziale znajdziesz sprawdzone i uznane na całym świecie wykrywacze metali Garrett serii ACE, AT Pro oraz Pro-pointer oraz oryginalne akcesoria. Popularne "kanarki" jak, przez wzgląd na kolorystykę określa się wykrywacz Garrett. Charakteryzują się niezawodnością oraz wysoką jakością wykonania, która pozwala na wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie. Doskonale sprawdzą się jako pierwszy wykrywacz metali dla początkującego poszukiwacza!

Garrett Electronics to amerykańska firma z siedzibą w Garland (Teksas) specjalizująca się w produkcji wysokiej klasy wykrywaczy metali, przeznaczonych zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i amatorskich. Wykrywacze metali garrett charakteruzyje wyjątkowa korelacja pomiędzy zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi oraz przystępną ceną. Prosta, intuicyjna obsługa oraz zasilanie ogólnodostępnymi bateriami typu AA sprawiają, iż wykrywacze metali Garret idealnie sprawdzą się jako wykrywacz metali dla początkujących.

Wykrywacze metali Garrett dzięki zastosowaniu nowoczesnych cewek pozwalają na głęboki zakres poszukiwań. Dzięki funkcji dyskryminacji mamy możliwość ustawienia, jakiego typu metale będą wykrywane. Wykrywacz metali Garrett to idealna propozycja dla osób szukających niezawodnego i dokładnego detektora w rozsądnej cenie.