WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Natychmiastowa wysyłka! Darmowa dostawa od 99 zł!

Maseczki ochronne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Rodzaj ochrony
Rodzaj filtra
Zawory wydechowe

29 produktów

 1. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  2,50 zł 14,99 zł
 2. (58)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 7,50 zł 15,00 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 3. (37)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 7,50 zł 15,00 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 4. (24)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 7,50 zł 15,00 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 5. (87)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 7,50 zł 15,00 zł
  Oszczędzasz 7,50 zł
 6. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,00 zł 14,99 zł
 7. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,00 zł 19,99 zł
 8. (11)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,00 zł 14,99 zł
 9. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,00 zł 14,99 zł
 10. (27)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,00 zł 14,99 zł
 11. (27)
  Wysyłka: Natychmiast
  3,00 zł 9,99 zł
 12. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  Już od 11,00 zł
 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

 15. Brak towaru

 16. Brak towaru

 17. Brak towaru

29 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii umieściliśmy posiadane przez nas maseczki ochronne i chusty na twarz wielokrotnego użytku. Są to kolejne artykuły należące do zbioru produktów bio-bezpieczeństwa. Przeglądając tą kategorię natrafisz tutaj na wszelkiego rodzaju chusty na twarz, bawełniane maseczki, arafatki, kominy, a także wiele innych produktów, których głównym celem jest ochrona twarzy przed wieloma szkodliwymi czynnikami. Maseczki ochronne na twarz bywają szczególnie przydatne podczas epidemii. Noszone na twarzy zmniejszają ryzyko zakażenia chorobami przenoszonymi drogą kropelkową np. koronawirusem (covid-19). Maseczki na twarz ochronne zapewniają dodatkowo doskonałą ochronę przed wiatrem, kurzem, słońcem oraz zimnem. Dostępne na naszej stronie sprawdzą się w wielu warunkach.

Sklep Militaria.pl oferuje ogromny wybór różnego rodzaju ochronnych maseczek. Posiadamy bawełniane maseczki w doskonałych wzorach oraz kolorach wykonanych z dobrej jakości, odpornych na uszkodzenia materiałów. Rok 2020 to czas, w którym z powodu panującej epidemii wiele osób zaczęło poszukiwać odpowiedniej ochrony. Noszenie bawełnianej maseczki znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo zarażenia się niebezpiecznymi dla zdrowia drobnoustrojami takimi jak wirusy czy bakterie. Maseczka ochronna na twarz zmniejsza także ryzyko przedostania się do ludzkiego organizmu kurzu, pyłu oraz innych drobnych substancji. Maseczek na twarz ochronnych nie powinno zatem zabraknąć u osób chcących podnieść poziom bezpieczeństwa swojego oraz swoich najbliższych. Stworzone do codziennego stosowania maseczki ochronne na twarz są produktami wielokrotnego użytku. Dzięki temu mają znaczną przewagę nad maseczkami jednorazowymi. Bez problemu można je prać wraz z innymi ubraniami. Dzięki odpowiednio dobranym bawełnianym materiałom nasze maseczki nie podrażniają skóry twarzy pozostawiając nam spory komfort.

W naszej ofercie posiadamy także wiele modeli chust. Oferowane w naszym sklepie znajdują ogromne zastosowanie podczas uprawiania różnego rodzaju sportów, aktywności outdoorowych oraz jako dodatkowe uzupełnienie codziennego miejskiego ubioru. Chusta na twarz to rodzaj odzieży, którą z powodzeniem można stosować przez cały kalendarzowy rok. W zależności od pory roku należy jedynie dobrać jej odpowiednią grubość. Chusta na twarz chroni przed chłodem, mocnym wiatrem, śniegiem oraz innymi niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Dzięki uniwersalnej formie chusty z powodzeniem można nosić ją w formie szalika, a także kominiarki. Podczas dalekich pieszych wędrówek można użyć jej także jako opaski. Oprócz swoich zabezpieczających właściwości chusta na twarz może stanowić doskonały dodatek do codziennego ubioru. Wiele z oferowanych przez nasz sklep maseczek ochronnych na twarz dostępnych jest w wspaniałych militarnych kamuflażach. Dzięki temu nasze produkty doskonale sprawdzą się na strzelankach ASG, Paintballu, oraz na survivalu. Sklep Militaria.pl to odpowiednie miejsce do nabycia ochronnych, taktycznych chust i maseczek na twarz ochronnych. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.