Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

Multitoole z grawerem na prezent

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Kombinerki
Przecinak do drutu
Obciskacz do izolacji
Przyrząd do zdejmowania izolacji
Gniazdo wymiennych końcówek śrubokrętów (bitów)
Nożyczki
Otwieracz do puszek
Otwieracz do kapsli
Miarka
Korkociąg
Materiały

26 produktów

 1. (68)
  Wysyłka: Natychmiast
  649,00 zł
 2. (18)
  Wysyłka: Natychmiast
  839,00 zł

26 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Personalizowane multitoole z grawerem! Multitoole Leathermana charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz wytrzymałością. Teraz masz możliwość dodatkowej personalizacji swojego ulubionego narzędzia poprzez wygrawerowanie unikalnego napisu na rękojeści. Modele, na których można przygotować grawer to Wingman, Rev, Sidekick oraz wyższe modele jak Surge i Wave Plus - oba także w wersji czarnej. Listę zamyka flagowe modele w najnowszej odsłonie Plus - Charge oraz Charge TTi.

Gdy przygotowujesz prezent, ważne jest jego dopasowanie dla obdarowywanego. Jedną z naszych propozycji jest wysokiej jakości multitool z opcją grawerowania. Multitool to narzędzie wielofunkcyjne, każdy z modeli ma inny zestaw dostępnych funkcji. Daje to możliwość doboru odpowiedniego modelu z wybranymi narzędziami dla siebie lub dla osoby dla której szukamy prezentu. Dzięki usłudze grawerowania możemy dodatkowo zaznaczyć od kogo i z jakiej okazji jest prezent lub umieścić na rękojeści ulubioną sentencję.

Możliwości jest bardzo dużo - mamy dużo dostępnych modeli, na których możemy umieścić napis. Są to modele podstawowe jak Wingman, Sidekick i Rev. Bardzo popularne są modele Wave Plus oraz Surge - na nich umieścimy aż 28 znaków! Modele flagowe Charge Plus i Charge TTi Plus także mają możliwość dodatkowej personalizacji poprzez grawer. Jest to bardzo dobra metoda na wyróżnienie swojego "toola" wśród kolekcji innych narzędzi.

 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49