Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Gazy pieprzowe Fox Labs

Schowaj Czytaj więcej

Amerykańskie gazy pieprzowe wyróżniające się wysoką ostrością bazowej substancji OC, co zapewnia im bardzo dużą ostrość mimo mniejszego stężenia. Gazy pieprzowe Fox Labs wykorzystują jako środek drażniący wysokiej jakości kapsaicynę o ostrości aż 3 000 000 SHU! Dzięki temu działają wręcz natychmiastowo. Pozwalają skutecznie obronić się przed napastnikiem, także znajdującym się pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. Oferowane przez Militaria.pl gazy paraliżujące Fox Labs są w pełni legalne.

Gazy pieprzowe Fox Labs uznawane są za jedne z najskuteczniejszych na świecie. Oferowane przez Militaria.pl gazy tego producenta są w pełni legalnym narzędziem samoobrony. Pozwalają skutecznie obronić się przed napastnikiem, więc warto mieć jeden pojemnik zawsze przy sobie. Gaz pieprzowy od 51 ml do 90 ml jest w stanie obezwładnić dorosłego człowieka, również znajdującego się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Swoją wysoką skuteczność zawdzięcza kapsaicynie o dużej ostrości.

W sprzedaży posiadamy gazy pieprzowe Fox Labs o różnej pojemnościach. Wyposażone w dysze wyrzucające substancje drażniące w formie chmury lub strumienia. Pojemniki zabezpieczono przed niechcianym rozpyleniem. Nie ma więc ryzyka, że dojdzie do uwolnienia gazu np. w pomieszczeniu z przypadkowymi ludźmi. Dodatkową zaletą gazów Fox Labs jest barwnik w składzie. Takie rozwiązanie umożliwia późniejszą identyfikację napastnika przez odpowiednie służby. Warto także dodać, że gazy pieprzowe Fox Labs są bezpieczne dla środowiska naturalnego i nie zawierają toksyn.

Ustaw kierunek malejący

21 produktów

Ustaw kierunek malejący

21 produktów

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49