Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s
  • Wyposażenie taktyczne dla klas mundurowych

    Poza podstawową odzieżą i artykułami niezbędnymi dla uczniów szkół wojskowych takimi jak mundury czy buty, na naszej stronie znajdziesz także dodatkowe wyposażenie taktyczne dla klas mundurowych. W ofercie znajdziesz produkty służące do celów ochronnych, jak np. okulary taktyczne czy hełm, ale też urządzenia przydatne w komunikacji jak radiotelefon czy kompas, który jest przydatny w terenie. Dobrej jakości wyposażenie dodatkowe dopełni Twój zestaw i wzbogaci je o najpotrzebniejsze narzędzia i akcesoria.

    Podczas treningów terenowych, praktyk strzeleckich czy w czasie survivalowych wypadów w teren ważne jest odpowiednie wyposażenie. Aby mieć wszystko pod ręką, z wygodnym dostępem, warto zaopatrzyć się w dobrze zorganizowaną kamizelkę taktyczną. Wyposażona w praktyczne ładownice na magazynki czy na radio, doskonale sprawdzi się zamiast torby czy plecaka. Kamizelki tego typu wykonane zostały z wytrzymałych materiałów, takich jak nylon czy Cordura 500D. Do wyboru masz szeroką gamę kolorystyczną modeli zarówno jednolitych, jak i w kamuflażu. Kamizelkę możesz też w wygodny sposób rozbudować o dodatkowe ładownice, które także są dostępne na naszej stronie internetowej. Warto zwrócić uwagę, że ładownice dedykowane są dla konkretnych typów kamizelek. W tej kategorii znajdziesz także duży wybór okularów i gogli taktycznych. W akcesoriach tego typu niezwykle ważne jest dodatkowe wzmocnienie wytrzymałości szyb oraz miękkie i elastyczne nauszniki poprawiające komfort podczas wielogodzinnego noszenia jak np. w produktach firmy Bolle. Oferujemy także modele przeciwsłoneczne, które skutecznie ochronią Twoje oczy zarówno przed nadlatującymi obiektami, jak i przed oślepieniem. Wiele modeli spełnia europejskie normy i standardy bezpieczeństwa.

    Oprócz ochrony wzroku ważne jest także zabezpieczenie głowy przed upadkiem czy przypadkowym uderzeniem. W tym zadaniu świetnie sprawdzą się wytrzymałe hełmy, polecane szczególnie fanom airsoftowych rozgrywek. Konstrukcja hełmów jest lekka, a zarazem trwała, co zbędnie nie obciąża ekwipunku podczas wyprawy. Pośród wyposażenia taktycznego dla klas mundurowych znajdziesz także saperki dla kadeta, radiotelefony, ochraniacze, hełmy i wiele innych. Możliwości zastosowania wyposażenia taktycznego dla klas mundurowych są niezwykle szerokie. Akcesoria z pewnością zostaną docenione przez uczniów szkół wojskowych, ale także znajdą swoich zwolenników wśród wyszkolonych policjantów czy żołnierzy zawodowych. Polecamy je także pracownikom ochrony oraz jednostek specjalnych. Użytkownicy cywilni także docenią tego typu sprzęt. Praktyczne okulary taktyczne sprawdzą się wśród entuzjastów wypraw terenowych oraz miłośników długich górskich wycieczek, z kolei gogle ochronne przydadzą się miłośnikom rozgrywek ASG oraz wszystkim tym, którzy chcą zabezpieczyć swój narząd wzroku przed uszkodzeniem. W naszej ofercie znajdziesz produkty renomowanych producentów sprzętu i akcesoriów taktycznych oraz optyki sportowej. Polecamy asortyment takich firm jak: Bolle, Oakley czy Pentagon. Oprócz dodatkowego wyposażenia taktycznego na naszej stronie znajdziesz także pełne podstawowe wyposażenie dla Wojskowych Klas Mundurowych, takie jak buty, mundury oraz praktyczne plecaki.