Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Apteczki pierwszej pomocy

Schowaj Czytaj więcej

Apteczka pierwszej pomocy to ważna rzecz, o której powinieneś pomyśleć przed jakąkolwiek podróżą. Większość wypadków i urazów ma miejsce poza domem, dlatego oferując sprzęt outdoorowy, musieliśmy zadbać o szeroki wybór apteczek pierwszej pomocy. W naszej bogatej ofercie różnorakich zasobników medycznych na pewno znajdziesz choć jeden model, który odpowie Twoim potrzebom. Przede wszystkim zastanów się, jakiego typu oraz z jakim wyposażeniem potrzebujesz apteczki. Zdecydowana większość apteczek pierwszej pomocy zawiera podstawowe zaopatrzenie, które przyda się podczas lekkiego urazu w trakcie wyprawy do lasu czy przejażdżki na rowerze. W większości przypadków wystarczy zwykły plaster lub bandaż z gazą oraz coś do dezynfekcji – taki zestaw upora się z większością zacięć nożem czy zadrapań powstałych podczas przedzierania się przez chaszcze. Dla bardziej wymagających użytkowników istnieją dedykowane apteczki pierwszej pomocy w zależności od rodzaju aktywności, jaki uprawiasz w wolnym czasie.

Na standardowe wyposażenie apteczki składają się (oprócz bandaża i plastrów) agrafki, rękawiczki jednorazowe, proste nożyczki, opatrunek oraz ściereczki czyszczące. W opisie każdej apteczki pierwszej pomocy znajdziesz pełną listę akcesoriów, które zawiera. Z naszej strony polecamy (jeśli akurat nie mają ich w zestawie) folię NRC, która jest bardzo uniwersalnym przedmiotem ratującym życie i można ją wykorzystać na wiele sposobów. Dobrym pomysłem jest także umieszczenie podstawowej latarki, aby nie musieć jej szukać w krytycznej sytuacji, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku. Kolejną ważną sprawą jest etui, w jakie są zapakowane medykamenty. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje zasobników, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz z kilkoma rodzajami mocowań. Najprostsze zasobniki medykamentów wykonane są z poliestru, co jest standardową praktyką w tego typu produktach, lecz jeśli ci to nie wystarcza, to znajdziesz także apteczki wodoodporne, wykonane z cordury oraz całkowicie nieprzemakalne.

Jeśli chodzi o typ zaczepów, to do wyboru są proste przelotki na pasek, aby mieć apteczkę zawsze pod ręką, a także w systemie MOLLE, które świetnie się sprawdza, kiedy chcesz przytroczyć ją do plecaka lub jako kolejny zasobnik do dużej nerki (saszetki na pas). W swojej ofercie posiadamy apteczki wielu producentów, którym podobnie jak nam, bliskie jest zdrowie użytkowników. Najpopularniejszymi firmami produkującymi są polska Vera oraz Helikon, niemiecki Mil-Tec, grecki Pentagon oraz BCB. Pamiętaj, aby nigdy nie lekceważyć możliwości doznania urazu poza domem. Często bywa tak, że zapominamy o apteczce pierwszej pomocy lub przegrywa ona miejsce w plecaku z kolejnym kubkiem, termosem czy dodatkową bluzą. Jeżeli choć raz miałeś wypadek podczas biwaku, zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę, jak w krytycznych sytuacjach potrzebna jest tego typu pomoc. Apteczki w dzisiejszych czasach są niedrogie, wytrzymałe i ratują życie nie tylko Twoje, lecz także osób postronnych. Gorąco zachęcamy, aby zabrać tego typu zasobnik na każdą wyprawę.

Ustaw kierunek malejący

265 produktów

 1. (98)
  Wysyłka: Natychmiast
  74,90 zł
 2. (168)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,99 zł
 3. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,99 zł 29,99 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 4. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 100,00 zł
  Oszczędzasz 10,01 zł
 5. (22)
  Wysyłka: Natychmiast
  65,00 zł
 6. (4)
  Wysyłka: w 48 godzin
  89,99 zł 100,00 zł
  Oszczędzasz 10,01 zł
 7. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,99 zł 169,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 8. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  179,00 zł 189,00 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 9. (44)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł 79,90 zł
  Oszczędzasz 19,91 zł
 10. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł 129,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
Ustaw kierunek malejący

265 produktów

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49