Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Latarki ATEX (z certyfikatem)

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klips w zestawie
Akumulator w zestawie
Opaska na głowę
Etui w zestawie

7 produktów

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Latarki ATEX to zaawansowane urządzenia iskrobezpieczne, które są przeznaczone do użytku w strefach zagrożonych wybuchem. Ich konstrukcja i zastosowane materiały eliminują ryzyko powstania iskry, która mogłaby spowodować zapłon gazów, pyłów lub innych łatwopalnych substancji. Oświetlenie tego typu jest szczególnie polecane do zastosowań ratowniczych, górniczych, przemysłowych, a także do eksploracji pomieszczeń i jaskiń o potencjalnie niebezpiecznej atmosferze.

W ofercie Militaria.pl dostępne są latarki kątowe ATEX, które są wygodne w użyciu np. podczas pracy w ciasnych przestrzeniach. Udostępniamy również latarki czołowe, które dzięki swojej konstrukcji dają możliwość pracy bez konieczności trzymania latarki w dłoni, co zapewnia wygodę i swobodę ruchów.

Proponowane przez nas latarki strażackie wyposażone są w różne tryby pracy, które dostosowują się do odmiennych potrzeb użytkowników, w tym: wysoki, niski, sygnałowy. Poszczególne latarki mają również zróżnicowane zasięgi. Do dyspozycji są te o zasięgu ponad 200 metrów, które sprawdzą się przy oświetlaniu dużych obszarów oddalonych o kilkadziesiąt metrów. Jak również latarki do oświetlania bliskich obszarów, np. podczas wykonywania napraw.

Latarki strażackie, które oferujemy, wyróżniają się wysoką trwałością, co czyni je idealnymi narzędziami do pracy w trudnych i niebezpiecznych warunkach. Wykonane są m.in. z poliwęglanu, czyli bardzo wytrzymałego materiału, który jest w stanie wytrzymać silne uderzenia i upadki bez ryzyka pęknięcia. Dodatkowo wspomniane tworzywo zapobiega gromadzeniu się ładunków elektrostatycznych, co zmniejsza ryzyko zapłonu w niebezpiecznych obszarach.

Poszukujesz niezawodnej i bezpiecznej latarki do pracy w strefach zagrożonych wybuchem? Zachęcamy do zakupu latarek ATEX, takich marek jak Peli czy NightSearcher. Latarka strażacka tego typu przyda się każdemu, kto wykonuje różnego rodzaju czynności w warunkach podwyższonego ryzyka. Latarka ATEX to gwarancja bezpieczeństwa podczas pracy każdego strażaka czy górnika.