Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Gogle taktyczne

Schowaj Czytaj więcej

W naszym sklepie Militaria.pl posiadamy szeroką ofertę gogli strzeleckich. Gogle tego typu są niezbędnym i bardzo istotnym wyposażeniem podczas rozgrywek ASG, gier paintballowych oraz treningów strzeleckich. Chronią również nasze oczy podczas wykonywania różnych prac technicznych, w czasie uprawiania sportu czy podczas przejażdżki rowerowej. Bezpieczeństwo w trakcie wykonywania aktywności powinno być dla każdego najważniejsze. Właściwie dobrane gogle strzeleckie ochronią oczy, ale również nie będą negatywnie wpływać na nasze pole widzenia. Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość i bezpieczeństwo oferujemy tylko gogle ochronne znanych i renomowanych marek. Gogle ASG, które Państwu proponujemy pochodzą od cenionych i szanowanych producentów jak: Bolle, ESS, Uvex czy Oakley. Firmy te stanowią czołówkę w produkcji akcesoriów i sprzętu militarnego oraz ochronnego. Ich produkty dostępne są w wielu krajach na całym świecie. Swą renomę zbudowały oferując solidne i wytrzymałe produkty oraz przykładając dużą dbałość o satysfakcję swoich klientów. W naszym asortymencie posiadamy wiele typów gogli ochronnych w zróżnicowanych cenach, co sprawia, że każdy może dobrać sobie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Chcąc wybrać najlepiej pasujące gogle, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych aspektów. Jednym z najważniejszych jest odpowiednie dopasowanie gogli do kształtu głowy. Musimy zwrócić uwagę czy gogle będą używane przez starszą czy młodszą osobę. Pozwoli to na całkowite zabezpieczenie oczu przed przypadkowym urazem. Modele gogli ASG, które znajdują się w naszym sklepie, są odpowiednio wyprofilowane, aby zabezpieczać oczy z każdej strony. Szczelne przyleganie do twarzy zapewnia profilowana oprawa wykonana z termogumy, a stabilne utrzymywanie na głowie zapewnia gumowo-nylonowy szeroki ściągacz o regulowanej długości. Większość dostępnych modeli posiada szybę wykonana w takiej technologii, która nie powoduje zniekształceń obrazu, nawet na skraju pola widzenia. Dostępne u nas gogle posiadają wizjery wykonane z poliwęglanu, czyli z tworzywa charakteryzującego się wysoką wytrzymałością na różnego rodzaju uszkodzenia oraz zarysowania. Aby sprzęt, który wybieramy chronił nas dobrze, musimy dokładnie wiedzieć do czego będzie wykorzystywany. Przy wyborze gogli najważniejszym parametrem jest parametr określający wytrzymałość mechaniczną symbolem A, B, F lub S. Brak symbolu oznacza minimalną odporność mechaniczną. Kolejnym parametrem, na który należy zwrócić uwagę, jest obszar stosowania oznaczony cyframi 3, 4, 5, 8, 9. Informuje nas to na ilu obszarach dane okulary ochronne mają zastosowanie. Jeżeli nie jest podana żadna cyfra, zakres danych okularów jest ograniczony i podstawowy. Na goglach stosuje się jeszcze symbol opisujący wymagania dodatkowe w postaci liter: T, K, N i H. Określają dodatkowe charakterystyki środków ochrony oczu, które podczas stosowania mogą być uważane za korzystne dla użytkownika. Warto jeszcze zwrócić uwagę czy wizjer posiada wewnątrz technologię anti-fog i na zewnątrz anti-scratch, ponieważ zwiększa to funkcjonalność oraz wachlarz zastosowań. Powłoka anti-fog to specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu wizjera przy ujemnych temperaturach. Natomiast anti-scratch to powłoka zapobiegająca zarysowaniom.

W naszej ofercie znajdują się również gogle taktyczne dla prawdziwych specjalistów. Spełniające normy U.S. MIL SPEC MIL-DTL-32432, ANSI Z87.1-2010, U.S. Federal OSHA oraz CE EN 166. Posiadające wiele przydatnych w terenie funkcji jak na przykład: wymienny wizjer, zaawansowana wentylacja oraz system filtracyjny, który zapobiega przedostawaniu się do wnętrza gogli drobin pyłu, kurzu czy kropli wody. Wyposażono je w innowacyjny system montażu, który pozwala na zamocowanie gogli do hełmu lub kasku. Dzięki temu, gogle można łatwo przenosić założone na przód lub tył hełmu. Dla wyższego komfortu użytkowania gogli taktycznych i ochronnych wyposażone są w wiele filtrów poprawiających jakość widzenia w różnych warunkach. Aby skutecznie chronić oczy wykorzystuje się filtry zabezpieczające przed promieniowaniem UVA, UVB oraz UVC. Coraz częściej producenci korzystają z filtru polaryzacyjnego, który ochrania oczy przed różnymi odblaskami lub oślepieniem. Chcąc w pełni cieszyć się wykonywanymi aktywnościami należy zapewnić sobie bezpieczeństwo. Szeroki asortyment gogli ochronnych w sklepie Militaria.pl pozwoli, aby każdy dobrał odpowiedni model dla siebie i mógł w pełni czuć się bezpiecznie.

Ustaw kierunek malejący

64 produkty

Strona
 1. (132)
  Wysyłka: w 48 godzin
  99,99 zł
 2. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 349,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 3. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 349,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 4. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  329,00 zł 409,00 zł
  Oszczędzasz 80,00 zł
 5. (71)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł
 6. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  239,00 zł 279,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 7. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,99 zł 154,99 zł
  Oszczędzasz 15,00 zł
 8. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 109,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 9. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 219,00 zł
  Oszczędzasz 19,01 zł
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 249,00 zł
  Oszczędzasz 49,01 zł
Ustaw kierunek malejący

64 produkty

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49