Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Gazy pieprzowe (piana)

Schowaj Czytaj więcej

Jeden z bardziej efektywnych rodzajów gazów pieprzowych to gaz pieprzowy w pianie. W swojej konsystencji przypomina piankę do golenia. Łączy zalety żelu i aerozolu zapewniając duże pokrycie i przywieranie do skóry napastnika. Bezpieczny przy stosowaniu w zamkniętych pomieszczeniach. Piana poraża tylko osoby trafione bezpośrednio. Należy pamiętać, że w sytuacji przypadkowego użycia gazu pieprzowego w pianie, trzeba niezwłocznie przemyć skórę płynnym tłuszczem roślinnym lub mlekiem. Ważna informacja! Nie należy używać ciepłej wody, ponieważ potęguje ona działanie OC.

Gaz pieprzowy w pianie jest przystępnym w użyciu środkiem do obrony, który zyskał popularność wśród wielu osób ceniących niezawodne rozwiązania. To legalny sposób na samoobronę, który charakteryzuje się wysoką skutecznością i pozwala użytkownikowi na uzyskanie bezcennego czasu, potrzebnego na oddalenie się na bezpieczną odległość i wezwanie pomocy. Gaz pieprzowy w formie piany sprawdza się szczególnie dobrze w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ stanowi najmniejsze zagrożenie chmurą zwrotną. Gaz pieprzowy od 31 ml do 50 ml jest w stanie obezwładnić dorosłego człowieka, również znajdującego się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Silne działanie gazu pieprzowego w pianie w połączeniu z wysokim stopniem bezpieczeństwa dla użytkownika sprawia, że gaz w postaci piany to idealne rozwiązanie dla mniej doświadczonych osób. Po tym jak użytkownik gazu trafi w twarz napastnika, agresor będzie doświadczał łzawienia oraz mimowolnego zaciskania. Mogą wystąpić także trudności z oddychaniem i pieczenie w gardle. Dodatkowo środek drażniący w postaci piany przywiera do skóry napastnika.

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

     
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49