Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Gazy pieprzowe (piana)

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Forma wyrzutu mieszanki
Barwnik znakujący napastnika
Schowaj Czytaj więcej

Jeden z bardziej efektywnych rodzajów gazów pieprzowych to gaz pieprzowy w pianie. W swojej konsystencji przypomina piankę do golenia. Łączy zalety żelu i aerozolu zapewniając duże pokrycie i przywieranie do skóry napastnika. Bezpieczny przy stosowaniu w zamkniętych pomieszczeniach. Piana poraża tylko osoby trafione bezpośrednio. Należy pamiętać, że w sytuacji przypadkowego użycia gazu pieprzowego w pianie, trzeba niezwłocznie przemyć skórę płynnym tłuszczem roślinnym lub mlekiem. Ważna informacja! Nie należy używać ciepłej wody, ponieważ potęguje ona działanie OC.

Gaz pieprzowy w pianie jest przystępnym w użyciu środkiem do obrony, który zyskał popularność wśród wielu osób ceniących niezawodne rozwiązania. To legalny sposób na samoobronę, który charakteryzuje się wysoką skutecznością i pozwala użytkownikowi na uzyskanie bezcennego czasu, potrzebnego na oddalenie się na bezpieczną odległość i wezwanie pomocy. Gaz pieprzowy w formie piany sprawdza się szczególnie dobrze w zamkniętych pomieszczeniach, ponieważ stanowi najmniejsze zagrożenie chmurą zwrotną. Gaz pieprzowy od 31 ml do 50 ml jest w stanie obezwładnić dorosłego człowieka, również znajdującego się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Silne działanie gazu pieprzowego w pianie w połączeniu z wysokim stopniem bezpieczeństwa dla użytkownika sprawia, że gaz w postaci piany to idealne rozwiązanie dla mniej doświadczonych osób. Po tym jak użytkownik gazu trafi w twarz napastnika, agresor będzie doświadczał łzawienia oraz mimowolnego zaciskania. Mogą wystąpić także trudności z oddychaniem i pieczenie w gardle. Dodatkowo środek drażniący w postaci piany przywiera do skóry napastnika.

 
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49