Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Alkomaty i narkotesty

Schowaj Czytaj więcej

Alkomat, to urządzenie służące do określenia ilościowej zawartości alkoholi w wydychanym powietrzu. Wynik testu wyrażany jest w promilach (‰), w alkomacie wyposażonym w wyświetlacz można odczytać dokładny wynik, alkomaty bez wyświetlacza najczęściej sygnalizują przedział, w którym znajduje się wynik poprzez podświetlenie odpowiedniej diody. Narkotesty to produkty pozwalające na wykrycie obecności substancji psychoaktywnych w moczu. Testy są w stanie wykryć takie narkotyki jak amfetamina, kokaina, metaamfetamina, morfina, heroina czy THC oraz liczne dopalacze. Oferowane przez Militaria.pl testy na narkotyki i dopalacze umożliwiają przeprowadzenie kontroli w warunkach domowych.

Alkomaty półprzewodnikowe są najpopularniejsze wśród użytkowników indywidualnych ze względu na niską cenę oraz łatwą dostępność. Największą wadą sensora półprzewodnikowego jest jego wrażliwość na substancje poboczne takie jak mentol czy dym tytoniowy, przez które wynik może być przekłamany. Wykonując badanie alkomatem z sensorem półprzewodnikowym bezpośrednio po spożyciu alkoholu, należy liczyć się z możliwością przepalenia sensora. Dokładność wskazań alkomatów z sensorem półprzewodnikowym oscylują od 0,0% do 0,00‰. Alkomaty elektrochemiczne to profesjonalne urządzenia, które są wykorzystywane przez policję i inne służby mundurowe. Sensor elektrochemiczny nie jest zaburzany przez mentol, kwasek cytrynowy i dym papierosowy. Kolejną zaletą alkomatów elektrochemicznych jest wysoka dokładność wskazania (do 0,000‰). Zarówno alkomaty półprzewodnikowe, jak i elektrochemiczne wymagają okresowej kalibracji. W zależności od modelu kalibracja powinna być wykonywana co 6-12 miesięcy lub co 1500 pomiarów. Dużą popularnością wśród kierowców cieszą się alkotesty jednorazowe. Alkomaty jednorazowe działają na zasadzie reakcji chemicznej wypełniających je granulek z alkoholem wydychanym z powietrzem. Jeżeli w oddechu występuje alkohol, wypełniający alkomat chemiczny materiał zmieni kolor. Wynik odczytuje się, porównując otrzymany kolor do skali barwnej. Jednorazowy alkomat doskonale sprawdzi się w sytuacji, gdy chcemy upewnić się, czy rano możemy prowadzić pojazd po zakrapianym alkoholem wieczorze.

Używanie narkotestów w szkołach budzi kontrowersje. Warto jednak pamiętać, że narkotesty na mocz to tani i skuteczny produkt, pozwalający skontrolować podejrzanie zachowujące się osoby. W ofercie Militaria.pl posiadamy zarówno testy na narkotyki, jak i testy na dopalacze. Za ich pośrednictwem można wykryć obecność w moczu wielu różnych środków, w tym THC, czyli głównej substancji psychoaktywnej marihuany i haszyszu. Narkotesty umożliwiają ponadto wykrycie amfetaminy, metaamfetaminy, MDMA (ekstazy), kokainy, opiatów (morfina, heroina, kodeina), ketaminy, oksykodonu, buprenorfiny czy tramadolu. Oprócz tego w sprzedaży znajdują się testy na dopalacze. W Militaria.pl można nabyć testy pozwalające na ujawnienie w moczu takich substancji jak np. JWH-018 i JWH-073, stosowanych do wytwarzania dopalaczy K2, Spice i Mocarz. Dostępne są ponadto narkotesty na obecność mefedronu i fentanylu oraz testy na obecność znajdujących się w wielu lekach benzodiazepin.

Ustaw kierunek malejący

46 produktów

Strona
 1. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  319,00 zł
 2. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1199,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  359,00 zł
 5. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  1,99 zł 2,99 zł
  Oszczędzasz 1,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  359,00 zł
 7. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  899,00 zł
 8. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  265,00 zł
 9. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  559,00 zł
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł
 11. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł
 12. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  269,00 zł
 13. (11)
  Wysyłka: Natychmiast
  1,99 zł 2,99 zł
  Oszczędzasz 1,00 zł
 14. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  559,00 zł
 15. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  399,00 zł
Ustaw kierunek malejący

46 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49