Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe z alarmem

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Gaz pieprzowy z alarmem to nowoczesne i skuteczne narzędzie przeznaczone do samoobrony. Podstawową funkcją tego typu produktu jest rozpylenie środka drażniącego, który został wykonany na bazie czerwonego pieprzu i papryki. Kontakt z substancją wywołuje dezorientuję poprzez podrażnienie oczu oraz błony śluzowej. Gaz pieprzowy do 30 ml jest jednym z najbardziej popularnych narzędzi przeznaczonych do ochrony osobistej. Gaz pieprzowy z alarmem to bardziej nowoczesny wariant tradycyjnego gazu.

W zależności od wersji produktu, zasobnik może być wyposażony np. w alarm dźwiękowy o wysokim natężeniu. Włączenie alarmu zwraca uwagę otoczenia i zwiększa szansę na szybkie otrzymanie pomocy. Istnieją również gazy pieprzowe z alarmem, które są w stanie same wysłać wiadomość z prośbą o pomoc.

W momencie rozpylenia mieszanki, tego typu gazy łączą się ze smartfonem za pomocą komunikacji bluetooth. Następnie poprzez zainstalowaną na telefonie aplikację mobilną, automatycznie wysyłają wiadomość głosową albo tekstową z lokalizacją zdarzenia pod wskazane wcześniej numery telefonów.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49