Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Kominiarki wojskowe i taktyczne

Schowaj Czytaj więcej

Kominiarka to część stroju, z której najczęściej korzystają przedstawicieli wojska, policji oraz oddziały specjalne. Kominiarki cieszą się również bardzo dużym powodzeniem wśród grup rekonstrukcyjnych, graczy ASG, motocyklistów czy narciarzy. Wykonane są z lekkich i oddychających tkanin. W słoneczne dni kominiarki mogą chronić przed przegraniem, w chłodne przed wychłodzeniem. Kominiarka w warunkach pustynnych może również zostać wykorzystana w celu ochrony przed pyłem. W naszej ofercie znajdziecie kominiarki znanych marek jak Helikon, Pentagon, Texar czy Buff.

Kominiarki to jeden z elementów stroju, który ma za zadanie chronić głowę przed warunkami atmosferycznymi — ciepłem, zimnem i wiatrem, a także może chronić przed pyłami lub chronić przed promieniami słońca. Kominiarki wykonane są z lekkich, oddychających materiałów w tym, bawełny, lycry, poliamidu, poliestru lub wełny merynosa. Wśród kominiarek wyróżnia się trzy główne modele ze względu na ich budowę — kominiarka z jednym, dwoma lub trzema otworami. W zależności od potrzeb użytkownika otwory przeznaczone są na same oczy, na oczy i nos lub na oczy i usta.

Wśród dostępnych kominiarek w naszej ofercie występują również modele, które mogą pełnić zarówno rolę kominiarki, jak i chusty chroniącej twarz, podbródek i nos. Kominiarki wykonane z elastycznych tkanin występują w rozmiarze uniwersalnym — z łatwością dopasowują się do wielkości i kształtu głowy użytkownika. W kominiarkach zastosowany jest płaski szef, który nie przeszkadza podczas długiego użytkowania. Kominiarki dedykowane są dla osób o aktywnym trybie życia jak gracze ASG czy motocykliści oraz dla funkcjonariuszy służb specjalnych i żołnierzy.

Ustaw kierunek malejący

86 produktów

Strona
 1. (71)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
 2. (33)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
 3. (48)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
 4. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 39,99 zł
 6. (112)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,90 zł
 7. (27)
  Wysyłka: Natychmiast
  30,00 zł
Ustaw kierunek malejący

86 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49